2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferin 20.günu cnm 1315 den büyük demekmiş acil değer kaç olursa olsun en çok 1315 gösteriyormuş cnm sağolasin öğrencim yoksa değer az gibi oluyor
Bak bende bunu yeni öğreniyorum 20.günse evet dedigin doğru. Bazi acillerde net beta neyse o çıkıyor bildiğim kadariyla ama niye böyle yapmışlar acaba. Hakkinda hayırlısı olsun canım

Canım ben kendimi kısıtlamadım
Dısarı da cıktım ama dinlene dinlene yürüdüm zaten yoruluyorum hemen
Hamilelikte cok dinlenme modu da iyi degilmis hareketsizlik önerilmiyo normal hayatınıza devam edin deniliyor
sadece agır islerden kacındım süpürme silme islerini yapmadım camasır agır kaldırmadım yormıycak isleri yaptım

Kızlar selam pozitif görenlere bir sorum olacaktı. Belirtileriniz hep aynı devam etti mi yoksa gelip gidiyor muydu? Bı de akıntıniz oldu mu sürekli yoksa o da arada mi oluyordu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Kasık agrım hep oldu ara ara
Akıntı 5,5 - 6. Hafta arası arttı benim

Kızlar dün test günümdü çok şükür pozitif 12. Gün beta değerim 894 geldi salı günü tekrar kan vereceğim bu hafta hesabını nasıl yapıyorsunuz acaba ben bi türlü anlayamadım
Gebelik tarihi hesaplama yazınca siteler cıkıyor ordan bakabilirsin ama ben baktıgımda biraz fazla cıktı en net bilgiyi doktor kontrolde verdi

doktoru ile oruç konusunu görüşen oldu mu diye sormuştum yanıt alamamıştım, ben kendiminkine ulaştım, tutulmaması daha iyi olur dedi. Farklı cevap alan oldu mu

Son düzenleme:
ben de o zaman yavaştan kalkayım :) keseyi de gördükten sonra inşallah daha rahat olabilirim.

Kızlar selam pozitif görenlere bir sorum olacaktı. Belirtileriniz hep aynı devam etti mi yoksa gelip gidiyor muydu? Bı de akıntıniz oldu mu sürekli yoksa o da arada mi oluyordu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler
benim transfer sonrası 3. güne kadar kasık agrım vardı. sonrasında geçti. 10. gün uyku hali ve ara ara üşüme oluyordu. bunun dışında hiç belirti olmamıştı.
13. gün kan tahliliyle pozitifi öğrendikten sonra kasık agrılarım ve çok nadir sarı renk akıntım oldu. şu anda da kasık ağrısı ve bel agrısı var. bir de uyku hali devam

doktoru ile oruç konusunu görüşen oldu mu diye sormuştum yanıt alamamıştım, ben kendiminkine ulaştım, tutulmaması daha iyi olur dedi. Farklı cevap alan oldu mu
Benimki tutma dedi. Arkadasım 4 aylık hamile. Ama doğal yolla hamile kaldı. Ona kendi doktoru oruç süresince evde yat dinlen iş yapma. Ev işini falan da orucu açtıktan yap. Çok sakin bir ay geçir o şekilde tutabilirsin demiş. Ben inşallah tutacağım. Zorlanırsam bırakırım. Evde hep yatmayı planlıyorum

Ay inşallah ikisi de tutmuştur Allah emeğinizi boşa koymasın kucağınızı bir kız bir erkekle doldursun

Benim transferim 13 şubatta yapıldı 23 şubata kadar beta hcg pozitif görene kadar o kadar çok vücudumu dinledim ki internette yazan tüm gebelik belirtilerini yaşadım şimdi daha nesnel bakıyorum düzenli olarak kasıklarım sızlıyor ağrıyor sanki adet olacak gibi ama amansız bir ağrı değil. Günde bi kaç kez o kaşık ağrısını hissediyorum. Memeler memeler bi gergin bi dolgun bazen hissetmiyorum ama özellikle gece olunca geriliyo sanki. Akıntı da ben günde 3 defa progestan fitil kullanıyorum ondan dolayı hep var. Umarım cevap size yardımcı olmuştur

Arkadaşlar ıyı akşamalr ben 7 martta transfer oldum Aşırı yorgun hissediyorum kendımı Böyle hiissetip pozitif cıkan oldumu aranızdan Belirti arıyorumda

Bak bende bunu yeni öğreniyorum 20.günse evet dedigin doğru. Bazi acillerde net beta neyse o çıkıyor bildiğim kadariyla ama niye böyle yapmışlar acaba. Hakkinda hayırlısı olsun canım
Bende salı gidecektim cnm yarın 15.30 da aldım kese inş görebilirim cnm bugün aşırı kasık ağrısı olmaya başladı

Bende salı gidecektim cnm yarın 15.30 da aldım kese inş görebilirim cnm bugün aşırı kasık ağrısı olmaya başladı
Kasık ağrısı bende de oluyo canim cok degil ama ara ara bazen sag kasigima bıçak gibi saplaniyo nefesimi kesiyo yaramaz şey Yarin haber ver canim inşallah görürsün keseyide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…