2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba
Bugün 17. Günüm hiçbir şey hissetmiyorum sanki. Ne kasıkta batma ne göğüslerde hassasiyet. Sizler de böyle misiniz

yurtdışında neredesiniz?

Ay aklım çıktı ya kan görünce. Allahtan 1 gün sonra kesildi. Ben bebek düştü sandım. Ama siz de öyle diyince rahatladım zaten kese de bebekte gözüktü şükür

olabilir kucuk bir ihtimal ama haftaya net belli olacak.
ben tabı tek ıstıyorum evrene yanlıs mesaj vermıyeyım :) ıkıysede yapacak bır sey yok. basından berı korkuyorum ama.
Benim de aynı şekilde oldu cumartesi günü doktor söyledi haftaya net belli olur dedi sağlıklıca hangisi olacaksa öyle olsun tek çift farketmez

kızlar 4hafta 4 gündeyim bugün. perşembe günü kontrole gideceğiz. inşallah keseyi görebiliriz. ilk kan tahliim 846, 2. si 2111 çıkmıştı. ikiz olma olasılıgı var demişti doktor.

hareket durumunuz vs nasıl? ben korkudan hala evdeyim ve dinlenme modundayım. acaba dışarı çıkıp yavaş da olsa yürümek vs negatif etki yapar mı? evde kafayı yicem ..

İçinizi ferah tutun, doktorun ultrasondan kaynaklı da tam ölçüm yapılamamış olabilir.
Galiba hep beraber kalp atışlarını duyduğumuzda biraz rahatlayacağız
Benzer tarihlerde kalp atisi için doktora gideceğiz, insallah o aşamayı da sorunsuz atlatırız.

Kızlar selam pozitif görenlere bir sorum olacaktı. Belirtileriniz hep aynı devam etti mi yoksa gelip gidiyor muydu? Bı de akıntıniz oldu mu sürekli yoksa o da arada mi oluyordu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…