2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

günaydın kızlar ilk kez bugun midem bulandı cok fazla degil anlık oldu gecti şuan da da hafif hafif var. bir de her gün haşlanmış yumurta yiyen ben bugün kokusundan rahatsız olup yiyemedim. sevinsem mi üzülsem mi

Benimde dün başladı mide bulantısı sabahin 9 unda tuzlu kraker yedim yaaa

14 Şubatta transfer olup,kalp atışı duyan var mı ? Benim göğüs hassasiyeti dışında pek bir belirtim yok arkadaşlar siz de durumlar nasıl ?

yaa cok güzel sevin bence.benim acaba psikolojik mi oldu bilmiyorum. cok hafifdi. belki ben oyle olmasını istiyorum diye olmuştur
Güleceksiniz belki ama ben kusmaktan çok korkarim fobim yani o yüzden çok sevinemedim çok iştahım da yok sali günü gidince söylicem doktora zaten mide bulantısını bu arada seninde psikolojik olduğunu düşünmüyorum canim

yok kesinlikle hak veriyorum kusmak cok korkunc boğulma hissi. inşallah sadece bulantıyla gecer kusmazsın canım. iştahın da normal bence olmaması yine dr söylersn doktora

yok kesinlikle hak veriyorum kusmak cok korkunc boğulma hissi. inşallah sadece bulantıyla gecer kusmazsın canım. iştahın da normal bence olmaması yine dr söylersn doktora
Söylicem canim tabi bide hasta oldum biliyosun antibiyotik kullanmak zorunda kaldim bademciklerim şişmiş acile gittim doktor antibiyotik olmadan gecmez dedi Allahim nolur rahat bir hamilelik geçirelim Sen ne durumdasin

Uzul bence..iki gundur perisanim. Her dakka var..

Kızlar ürtiker atağı geçiriyorum 8 haftalık gebeyim yüksek doz kortizon hap vermek zorunda kaldılar bir hafta devam dediler, bebeğe zararlı aslında ama çok kötü oldum. Böyle birşey yaşayıpta bebeği doğmuş biri ya da çevrenizden biri var mıydı yardımcı olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…