2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar hamilelikten mi kullandığım hormon ilaçlarından mı bilmiyorum sırtımda sivilceler çıktı ve kaşınıyor çok rahatsız oluyorum. Losyon falan da kullanamıyorum hamileler bişey kullanamıyor öneriniz var mı? Bu ilaçları bırakınca düzelir mi sizce
BEnim 1 hafta kucuk kucuk biseler cikti boynumda ve yuzumde sonra duzeldi..stresten miydi bilmiyorum.bisey kullanmadim.

BEnim 1 hafta kucuk kucuk biseler cikti boynumda ve yuzumde sonra duzeldi..stresten miydi bilmiyorum.bisey kullanmadim.
Benimde boynumdan başlayan omuzlara doğru olan küçük küçük kırmızı noktalar var bazıları iri ama ucu yok estrofem falan mı yapıyor bilmiyorum stresten de olabilir

İyi akşamlar kızlar. Pozitif alan arkadaşlar bu denemelerinin ilk mi? Eğer ikinci üçüncü denemesiyle olan varsa negatif transferde sonra ikinci transfer de farklı ne yapıldı? Ve histeroskobi rahme çizik atma gibi yöntemler neye göre karar verildi

evettt hep stres ve beklemekle gececek.aslında benim şuan tek derdim saglıklı bir şekilde var oldugunu bilmek.cunku öğrendiğimden beri asla hamileyim demedim diyemiyorum.sağlıklı bir şekilde olduğunu bileyim şuan tek buna ihtiyacım var.
Evet canım bende oyleyim bence cogumuz oyleyizdir
Dogal yolla kalsaydık boyle olmazdı ama tüp bebek oldugu icin bi tedirginlik maalesef var

evettt hep stres ve beklemekle gececek.aslında benim şuan tek derdim saglıklı bir şekilde var oldugunu bilmek.cunku öğrendiğimden beri asla hamileyim demedim diyemiyorum.sağlıklı bir şekilde olduğunu bileyim şuan tek buna ihtiyacım var.
Canım ben kalp atışını duydum 1 hafta oldu doktor her şey yolunda dedi ona rağmen sürekli aklımda acaba sıkıntı var mı kalbi atıyormu diye paranoyaya bağladım🤣🤣benim gibi olmayın sakın🤭

Niye kafami karistiyor bu dr 😄 ben de oyle dusundum de. Sonradan mi olustu ne bilim . Daha once yasadim..kalp atisi olup duran ondanda korkuyorum.. onun iki ayri kesesi vardi. Tek kesede bilmiyorum nasil oluyor.
Doktor ne bilir yaaa 🤣🤣 biz baktık tek gördük 😂😂
Bende hiç hissedemedim yaa hani derler ya kadınlar hamile olduklarını öğrendiğinde anne olur diye
O his bana yüklenmedi 🤷🏼‍♀️ 🤔
İyi akşamlar kızlar. Pozitif alan arkadaşlar bu denemelerinin ilk mi? Eğer ikinci üçüncü denemesiyle olan varsa negatif transferde sonra ikinci transfer de farklı ne yapıldı? Ve histeroskobi rahme çizik atma gibi yöntemler neye göre karar verildi
Bu ikinci denemem ilki 3. Gün embriyosundu ikinci 5. Gün embriyosu ve çizik atmışlar embriyoya daha kolay tutunsun diye öyle söyledi doktorum

Doktor ne bilir yaaa 🤣🤣 biz baktık tek gördük 😂😂

Bende hiç hissedemedim yaa hani derler ya kadınlar hamile olduklarını öğrendiğinde anne olur diye
O his bana yüklenmedi 🤷🏼‍♀️ 🤔

Bu ikinci denemem ilki 3. Gün embriyosundu ikinci 5. Gün embriyosu ve çizik atmışlar embriyoya daha kolay tutunsun diye öyle söyledi doktorum
Embriyoya çizik atılıyor mu ilk kez duydum bunu

Transfer odasına girdiğimde söyledi 2 çizik attık daha kolay tutunsun diye dedi
Ben doktorun yalancısıyım 😁

Yani güzel bisey gibi düşüp tekrar çıkmasını ilk kez duydum funda hoca ne dedi bu duruma peki.
Ben hocayla hiç görüşemiyorum ki hep hemşireler anlatıyor telefonla bana. Siz görüşebiliyomusunuz? Bende ilk defa görüyorum böyle düşüp yükselmesini anlamadım 2. Test mi yanlış mıydı pazar günü artık belli olur az da olsa nasıl ilerliceği kan testinde

Ben hocayla hiç görüşemiyorum ki hep hemşireler anlatıyor telefonla bana. Siz görüşebiliyomusunuz? Bende ilk defa görüyorum böyle düşüp yükselmesini anlamadım 2. Test mi yanlış mıydı pazar günü artık belli olur az da olsa nasıl ilerliceği kan testinde
Ben bıktırdım Emel hanima yaziyordum sürekli yada hemsireye sonra lekelenme yaşadım Emel hanima yazdim oda Funda hocanin nosunu verdi sagolsun sorularima cevap veriyor. Sende Emel hanimdan iste verir bence umarim pazar günü degerlerin daha da artar🤲🥰 Stres yapmamaya çalış coook zor biliyorum ama şuan arada bi durumdasın bebeğin seninle muhtemelen onu düşün 🌸❣️👼

Ben bıktırdım Emel hanima yaziyordum sürekli yada hemsireye sonra lekelenme yaşadım Emel hanima yazdim oda Funda hocanin nosunu verdi sagolsun sorularima cevap veriyor. Sende Emel hanimdan iste verir bence umarim pazar günü degerlerin daha da artar🤲🥰 Stres yapmamaya çalış coook zor biliyorum ama şuan arada bi durumdasın bebeğin seninle muhtemelen onu düşün 🌸❣️👼
Canim kese için gittin mi salı günü için randevu aldım bende☘️

X