2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benn çok kötüyüm bu konuda dün sabah içtim sonra öğlen canım istedi ve yaktım sadece kokusunu aldım bilmiyorum çok zor ağzımın tadı değişir inşallah ilk gebeliğimi öğrendiğim an psikolojikmidir nedir ağzımın tadı gitmişti ve ben hiç tat alamamıştım içememiştim yine öyle olurum inşallah. Sen napıyorsun buldun mu bir yöntem ?
Yok anam keşke bulsam aklıma gelince meyve tüketiyorum markete gidip kendimi oyaliyorum ama yemekten sonra kendimi tutamiyorum

Naptın canım nasıl geçti transfer 🤗
Sağolasın canım her şey çok iyiyedi ☺️☺️
Yumurtalarımdan sadece 2 tanesi 5. güne ulaşmış ama kaliteleri iyi şükür ki. Doktor bu nedenle riske atmak istemedi 1 tane transfer yapıp diğerini dondurdu👼👼
Transferimizi olduk darısı diğer arkadaşlara inşallah 🙏 🙏🤲🤲

Canım ben annemi depremde kaybettim. Çok yorgun ve üzgün başladım tedaviye. Şuan annemin yanımda olmayışı, telefon açıp ona derdimi anlatamıyor olmak beni o kadar üzüyor ki. İmtihan dünyası gercekten. Bu da benim imtihanım. Bu arada anneniz hayattaysa nolur ona sımsıkı sarılın...
Canım benim annen hep senin yanında kalben, çok üzüldüm inan keşke elimizden gelen bişey olsa❤️ rabbim senin yüzünü bebişinle güldürsün inşallah. 🙏🏻🙏🏻

X