2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Beni de ekler misiniz? Yaş 30 1 embriyo transfer olacak ama bugün embriyonun 2. günü tarih net değil o yüzden :KK43:
15 yumurtam alınmıştı, 12si olgunmuş 6sı döllendi. İlk denememiz biraz şoka girdim 15 tanenin 9u gidince bugünki durum için embriyolog henüz aramadı

Bilmiyorum ama ümidim kırıldı biraz. Baya da dikkat ettim ama olmayınca olmuyor demek ki. Kendimi zaten transfer günü bile gebe olacakmışım gibi hissetmemiştim. Belki de hiçbir zaman çocuğum olmayacak
Ay öyle konuşma lütfen,sen de anne olacaksın ümidini kaybetme imtihanda olduğumuzu ve sonunun güzel olacağını aklından çıkarma canım güzel haberini burada paylaşacağına inanıyorum ben 🥰🌸🌸🌸

Canım hiç belirtin var mıydı aşağı yukarı yaşlarımız birbirine çok yakın bana umut oldun ben yaşımdan dolayı bi tık umutsuzluk yaşıyordum bu haber bana çok iyi geldi
Adet olcakmışım gibi ağrı ve bel ağrısı canım, hatta 2 gece önce şiddetli ağrım oldu uykudan uyandırdı kasıklarımda. Onun harici çok belirgin bir ağrı hissetmedim. Genelde adet sancısına benzer ağrılar ve bel ağrısı hafif düzeyde. Tam netleşmeden ben de sevinmek istemiyorum canım. Bu ikinci transfer ilki haziranda oldu o da pozitifti ama kese haftasına göre çok geriden geliyor diye ilaçları bıraktırdı doktor düşük yaptım. İnşallah pozitifleri görürüz hepimiz için çok dua ediyorum🤲

Ay öyle konuşma lütfen,sen de anne olacaksın ümidini kaybetme imtihanda olduğumuzu ve sonunun güzel olacağını aklından çıkarma canım güzel haberini burada paylaşacağına inanıyorum ben 🥰🌸🌸🌸
Canım ben annemi depremde kaybettim. Çok yorgun ve üzgün başladım tedaviye. Şuan annemin yanımda olmayışı, telefon açıp ona derdimi anlatamıyor olmak beni o kadar üzüyor ki. İmtihan dünyası gercekten. Bu da benim imtihanım. Bu arada anneniz hayattaysa nolur ona sımsıkı sarılın...

Canım listede göremedim de yaş kaç kaç transfer kaçıncı gün embriyosu , ilk denemen mi , bi problem varmiydi bizlere de ışık tutsun tablon😊
Ben 31 yaşındayım, 6 yıllık evliyim ve 5 senedir çocuk istiyorum🥹 doktorlar eşimde ve bende sıkıntı görmedi, bu son doktorum embriyo kalitesini önceki tedavilerimde beğenmedi, bu kez A kalite embriyolarım oluştu🤲🏻 uzun süre bebek istedim bu süreçte şunu anladım evet stres yapmamak çok önemli ancak bunun yanında bir kadının D vitamini değeri en az 40-50 aralığında olmalı, d vit düşükse yumurta kalitenizde düşüyor , buna çok inandım iki yıl boyunca vitamin değerlermi yükseltmeye çalıştım, allaha çok dua ettim pozitif düşündüm, bu tedavimde çok fazla regl ağrısı çektim ve hafif lekelerim geldi dedim demek ki nasibimde yok, o ağrı ve leke bir gün sürdü ve geçti, önemli olan sağlıkla ilerlemek rabbim inşallah kucağıma alacağım günleride nasip etsin 🤲🏻 hepimize… 5. Gün embriyosu tek transfer yapıldım ve çok şükür oldu, D vitamini değerlerinize çok dikkat edin, sonun da Rabbim ol desin olsun🥰 uzun yazmak istedim çünkü çok uğraştım herkes gibi, bu yazımı okuyan her kimse sonuç olumsuz olursa pes etmeyin ❤️hepimizin sağlıkla olsun ve ilerlesin evlerimizi taçlandırsın Allahım☺️🤲🏻

Canım ben annemi depremde kaybettim. Çok yorgun ve üzgün başladım tedaviye. Şuan annemin yanımda olmayışı, telefon açıp ona derdimi anlatamıyor olmak beni o kadar üzüyor ki. İmtihan dünyası gercekten. Bu da benim imtihanım. Bu arada anneniz hayattaysa nolur ona sımsıkı sarılın...
Başın sağ olsun😢anneciğine allahtan rahmet diliyorum sana da bolca sabır inşallah 🙏 anneciğin hayatta olsaydı şuan seni üzgün gördüğünde emin ol senden daha fazla üzülürdü ben gidenlerin bizi gördüğüne inanıyorum onları üzmemek için de sıkı sıkı hayata tutunup devam etmek gerekiyor 🙏 acını hafifletecek bir kelime bulamıyorum çok zordur ama eksik yanını evladınla tamamlayacağını düşün evladına tuttuğuna odaklan inşallah sonucun güzel gelicek 🤲🤲🤲💜💜💜

Allah rahmet eylesin canım benim. Annen Şehid olmuş onun hatırına Rabbim sana evlat nasip eder tez zamanda inşallah🤍🤲🏻

Ben tek tuk icerim..gunde 2 tane mesela oglen molasinda sirkette.. o yuzden cok etkilenmiyorum.. icmesemde aramam yani...gercek iciciysen azaltmaya calis.. icemiyorumda diye strese girecegine 1 tane ic :) insallah gebelik olusur ise kesersin. Su donem stresli cunku..ve en az stres ile gecirmemiz lazim.
İyi valla maşallah sen kendine hakim olabiliyorsun bende tek tük içiyorum özellikle yemekten sonra olmazsa olması hemen üstüne meyve tüketiyorum ama 🤣🤣😁

Başın sağ olsun😢anneciğine allahtan rahmet diliyorum sana da bolca sabır inşallah 🙏 anneciğin hayatta olsaydı şuan seni üzgün gördüğünde emin ol senden daha fazla üzülürdü ben gidenlerin bizi gördüğüne inanıyorum onları üzmemek için de sıkı sıkı hayata tutunup devam etmek gerekiyor 🙏 acını hafifletecek bir kelime bulamıyorum çok zordur ama eksik yanını evladınla tamamlayacağını düşün evladına tuttuğuna odaklan inşallah sonucun güzel
İnşallah canım.. Bu güzel mesajın bile içime su serpti🥹Çok sagol ❤️🌺🌼 güçlü olacağım

X