2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bana zaman gecmiyor hemen transfer olmak istiyorum. Allah ım sen bize sabır ver yüzdük yüzdük sonuna geldik onda da vakit geçmek bilmiyor kaç gündür evde hep ruhum sıkılıyor🥹

Bir de ekstra dikkat etmen gereken bir şey söylediler mi
Evet canım hem de bir sürü☺️☺️
İlk 3 gün mutlaka dinlen sonrasında günlük hayatına devam et ama asla ağır kaldırma, ağır iş yapma‼️
Cinsel ilişki yasak ‼️
Kabız olma ‼️
Kahve günde 1, çay günde 1‼️
Sigara yasak‼️
Bitki çayları, detoks suları yasak‼️
Yürüyüş yap ama tempolu olmasın‼️
Spor yasak‼️
Bol bol sebze ve meyve ağırlıklı beslen
Kuruyemiş ve kuru meyve ye dediler🌸🌸

Evet canım hem de bir sürü☺️☺️
İlk 3 gün mutlaka dinlen sonrasında günlük hayatına devam et ama asla ağır kaldırma, ağır iş yapma‼️
Cinsel ilişki yasak ‼️
Kabız olma ‼️
Kahve günde 1, çay günde 1‼️
Sigara yasak‼️
Bitki çayları, detoks suları yasak‼️
Yürüyüş yap ama tempolu olmasın‼️
Spor yasak‼️
Bol bol sebze ve meyve ağırlıklı beslen
Kuruyemiş ve kuru meyve ye dediler🌸🌸
Transfer sonrası 10 dakika ameliyathanede yatırdılar sonrasında odada istediğin kadar dinlen dediler. Sıkıntıdan patlayacaktım yarım saat sonra giyinip ben artık gitmek istiyorum dedim ☺️☺️
Genel olarak herkese yasaklanan şeyler evet.

Banada hemşire dedi ki bugün son kez ilişki olsun. Gebelik olursa ilk 3 ayda yasak olacak😅

Yarım saat iyi olmuş bende en az yarım saat - 40 dk kalkmayı düşünmüyorum 😶

kızlar bana zaman gecmiyor hemen transfer olmak istiyorum. Allah ım sen bize sabır ver yüzdük yüzdük sonuna geldik onda da vakit geçmek bilmiyor kaç gündür evde hep ruhum sıkılıyor🥹
Çok iyi anlıyorum 🤗
Ama geçiyor geçecek kavuşacağız evlatlarımıza allahın izniyle 🤰🏻 🤱🏻🥹🥰

Genel olarak herkese yasaklanan şeyler evet.

Banada hemşire dedi ki bugün son kez ilişki olsun. Gebelik olursa ilk 3 ayda yasak olacak😅

Yarım saat iyi olmuş bende en az yarım saat - 40 dk kalkmayı düşünmüyorum 😶
Bana verilen bilgilendirme kağıdında ilişki sınırı yok yazıyor.
Ben 1,5 saat yattım asla kalkasım gelmedi daha süre verseler yatacaktım da 😂 kattaki hemşire beni beklediği için kalkmak zorunda kaldım🤣

Al benden de o kadar canım🤭Zaman geçmiyor hemen transfer olsakta test gününü beklesek gerçi ben hergün ısrarla test yaparım sanırım tutamam kendimi sabırsızım ☺️

Al benden de o kadar canım🤭Zaman geçmiyor hemen transfer olsakta test gününü beklesek gerçi ben hergün ısrarla test yaparım sanırım tutamam kendimi sabırsızım ☺️
ay ben de 🤣🤣her gin sabahlı akşamlı yapardım heralde cok sabırsızım kendimi tutamazdım

Bana verilen bilgilendirme kağıdında ilişki sınırı yok yazıyor.
Ben 1,5 saat yattım asla kalkasım gelmedi daha süre verseler yatacaktım da 😂 kattaki hemşire beni beklediği için kalkmak zorunda kaldım🤣
Yine de en az bir kaç gün ilişkiden kaçın bence canım ne olur ne olmaz .
Maşallah 1,5 saat mi artık git diyeceklerdi yani nerdeyse 😂

Progestron fitil artık kaşıntı yapmaya başlatti yaa , sizde de var mı birde çabuk atıyor sanki kendini dışarı 🤦‍♀️

X