2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

sürekli gidip yaptırmak istiyor insan evet ama o bekleyiş e nbıza girip çıkıp sürekli :) hemşireler ile arkadaş olduk sağolsunlar arayıp söylüyorlar değeri :)
Valla sorma bide öyle hastayim ki sesim çıkmıyor dün biraz ateşim çıktı parol içtim bogazlarim şiş serum vurdurayim dedim gece korktum açıkçası

Merhaba kızlar 23 şubat 4.gün 2 emriyo transferi oldum dün sonucumu aldım negatif dondurulmuşta yok yeniden başlıcam
Nerden nasıl başlıcam hiç bilmiyorum yıkıldım resmen ...
Bana fikir verirmisiniz deneyip memnun kaldığınız bu bana fayda etti dediğiniz
Birde dualarınıza ihtiyacım var
Olumlu sonuç alanlara rabbim hiç yormadan bunaltmadan kucağına almayı nasip etsin
Benim durumdakilerede insallh bizleride tez vakitte sevindirsin

Öncelikle moralinizi hiç bozmayın kaçıncı denemenizdi bilmiyorum. Kendimden örnek vermek gerekirse benim ikinci denemem ama öncesinde tutunmuş olan çift embriyolarımın ne yazıkki kalp atışları durmuştu, ilaçla doktorum düşürmeye çalıştı ama olmadı defalarca ilaç aldım sonrasında küretaj oldum geçen nisan ayında. Kendime psikolojik olarak zaman verdim, tekrar cesaretimi ve motivasyonumu toplayabilmek adına. Aynı merkezi ama başka bir doktoru seçtim bu sefer adım adım ilerledi doktorum acele getirmedi sağolsun. İlki çok acele olmuştu mesela. Doğru zaman ne zaman ise Allah nasip edecektir. Siz inanın ...Sağlıksız bir gebelik olacaktı belki benim önceden yaşadığım gibi o yüzden baştan bu şekilde olması inanın ki diğerinden daha iyi. Doktorum İstanbul Anadolu yakasında

evet o benim :)) heyecandan ikiz yerine kız yazan :)))
yarın ikinci defa kan vermeye gideceğim. dün ve bugün çok kasık ağrım var. ki dünden önce sıfır belirtiydi. psikolojik olabilir mi acaba? sizlerde durum ne? agrı sancı vs var mı?

Ilk denememdi hatta transfer olup cıktığımda kanamam oldu bildiğin adet kanamasıydı orda görüp birsey bile yapmadılar gidebilirsin dediler. bende anlamış değilim ne oldu neden oldu napcam

Ilk denememdi hatta transfer olup cıktığımda kanamam oldu bildiğin adet kanamasıydı orda görüp birsey bile yapmadılar gidebilirsin dediler bende anlamış değilim ne oldu neden oldu napcam

merhabalar :) kasık ağrım yok ama ara ara batma oluyor bir anda giriyor ve geçiyor. Adet olacakmış gibi bir sancım bu transferimde hiç olmadı.

Ilk denememdi hatta transfer olup cıktığımda kanamam oldu bildiğin adet kanamasıydı orda görüp birsey bile yapmadılar gidebilirsin dediler. bende anlamış değilim ne oldu neden oldu napcam
Transfer iki defa oldum ikisinde de kanamam hiç olmadı bilmediğim bir şey ama kanamanız varken neden çıkış yaptırdılar onu ben de anlamadım. Vermiş oldukları kağıtta mesela kanama vs olur ise kliniğe haber veriniz yazıyor. İşlem sırasında bir durum mu oluştu diye düşündürttü ama dediğim gibi pek de bilmediğim bir konu. Bence başka bir tüp bebek doktoruna gidip bir ön görüşme yapın derim. İlk görüşme ücretsiz ve detaylı anlatıyorlar süreci de.

Sonucu çıkan sevgili anne adaylarını canı gönülden tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüyüp kucağınıza almanızı diliyorum. Benim test sonucum pazartesi ama çok belirti hissetmiyorum. Belki ilk denememki başarısız öykü beni korkutuyordur bilemiyorum. Genetikten geçen 1 adet 6. Gün embriyo transfer edildi. İnşallah sonucu da hepimizin istediği gibi olur. Geçirdiğimiz süreç uzun ve yorucu hep bekleyiş , süreçle ilgili dışarıda bilmeyen ile konuşamak gerçekten zor oluyor. Benim hikayemde bu kızlar.

İnan hiç birşey bilmiyorum yapan doktora peçete kan gelmişti baya onu bile gösterdim bir sıkıntı yok dedi başından saldı gibime geldi umarim yanlış birşey yapmamışlardır

teşekkür ederim:) yok tek embriyo transferi ikinci denemem ilkinde çift olmuştu maalesef kalpleri durdu kaybettik Yüksek çıkınca kız mı diye yorumlanıyor bilmiyorum
Ne olur güzel düşünün. Bol bol dua edin. Eninde sonunda olacaktır. Yeterki istemekten dua etmekten vazgeçmeyin. İnşallah bu sefer olsun. Zahmetsiz olsun inşallah...

Samsun da fakülte hastanesi kendi doktorum izinliydi başka doktor yaptı toplama ve transferi
her doktorun tedavi yöntemi çok farklı oluyor. Doktor seçimi gerçekten çok önemli size başından saldı gibi hissettirmemesi gerekiyor.Daha iyisi ve güzeli bundan sonrası sürecinizde sizi bulsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…