2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sonucu çıkan sevgili anne adaylarını canı gönülden tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüyüp kucağınıza almanızı diliyorum. Benim test sonucum pazartesi ama çok belirti hissetmiyorum. Belki ilk denememki başarısız öykü beni korkutuyordur bilemiyorum. Genetikten geçen 1 adet 6. Gün embriyo transfer edildi. İnşallah sonucu da hepimizin istediği gibi olur. Geçirdiğimiz süreç uzun ve yorucu hep bekleyiş , süreçle ilgili dışarıda bilmeyen ile konuşamak gerçekten zor oluyor. Benim hikayemde bu kızlar.
Merhaba benim de hiç bir belirtim yoktu o nedenle olmadığını düşünüyordum ara ara ama sonrasında da illaki bir belirti olacak diye bir şey yok ağrı sızı olacak diye bir şart yok diye kendimi hep telkin ettim. 10. günde erken gebelik testi ve sonrasında Beta HCG ile pozitifi gördüm çok şükür. Darısı sizin de başınıza yani belirti yok diye endişe etmeyin. Benim de genetiğe gitti geldi.

kızlar genel olarak yazıyorum. bilgilendirme :)
benim en ufak belirtim olmadı. takiiii 6. haftaya kadar su an 6+6 yım özellikle 2 gundur mıde bulantım arttı.:KK61:
baska da belırtı yok.

Merhaba benim de hiç bir belirtim yoktu o nedenle olmadığını düşünüyordum ara ara ama sonrasında da illaki bir belirti olacak diye bir şey yok ağrı sızı olacak diye bir şart yok diye kendimi hep telkin ettim. 10. günde erken gebelik testi ve sonrasında Beta HCG ile pozitifi gördüm çok şükür. Darısı sizin de başınıza yani belirti yok diye endişe etmeyin. Benim de genetiğe gitti geldi.
Karşılık verdiğiniz için çok teşekkür ederim. İlk denemede çok belirtim vardı ancak olumsuz sonuçlandı. Belki de endişem bundandır. Size de hayırlı olsun

Karşılık verdiğiniz için çok teşekkür ederim. İlk denemede çok belirtim vardı ancak olumsuz sonuçlandı. Belki de endişem bundandır. Size de hayırlı olsun
rica ederim. Aynı şekilde ilk denemem de ağrım fazlaydı hemen transfer sonrası kasıklarım sızlıyordu. Mide bulantılarım berbat durumdaydı. ama bu sefer tüm bunlar yok şimdilik :) Daha öncekinde genetik bir sorun olabileceğini söylemişti doktorum. Hamile gibi değil de hasta gibiydim.

Herkese selam
Çift transferlerden hiç keseleri gören oldu mu?
Ya da çift transfer edilip tek kese gören oldu mu?
Ben canım 5 şubat çift ambriyo pazartesi kalp atışı duyduk
Canim çok iyi 2 katindan fazla artmış böyle devam eder inşallah 🥰🤲 tomrisn tomrisn bizim sonuclar da ciksaydi biran önce süper olurdu baktim yok hala😬
Sana söyledim demi senin sonuç gelecek sene çıkacak☺️☺️🙂😅
kızlar genel olarak yazıyorum. bilgilendirme :)
benim en ufak belirtim olmadı. takiiii 6. haftaya kadar su an 6+6 yım özellikle 2 gundur mıde bulantım arttı.:KK61:
baska da belırtı yok.
Ben bu bulantıyı 10 gündür çekiyorum gelde bana sor😅🙂

Evet canım. Rabbim inşallah sorunsuz ilerlesin hepimizin.❤️ Kimseye de söyleyemiyorum. Keseyi görünce söylerim diye düşündüm siz söylediniz mi🥰
ben de de kimse bilmiyor. annem ve ablalarım bile. iki en yakın arkadasım biliyor sadece. kesinleşirse herkese bayramda soylemeyi düşünüyorum. biraz büyümüş de olur🙏🏻en iyisi soylememek kimyasal gebelik yaşadıgımda ilk pozitif aldım yakınlarıma soyledim olmayınca o kadar kötü oldum ki soyledigime cok pişman oldum

erken baslamıs senın. benım kızda da bu zamanlar baslamıstı . gıttıkce artmıstı. gelıyor gelmekte olan dıye beklıyorum ve hatırladıgım kadarı ıle 14-15 haftaya kadar surmustu :olamaz:

tabı aynısı olacak dıye bır sey yok ama. bakalım hayırlısı. her sey guzel olsun. cekılecek cıle kutsaldır :KK36:

Sinirlerim bozuldu aslında bu kadar gec çıkmıyordu tomrisn tomrisn çıkmış darisi bana cikmazsada napim gercekten gidip dövcem 🤣

ben de de kimse bilmiyor. annem ve ablalarım bile. iki en yakın arkadasım biliyor sadece. kesinleşirse herkese bayramda soylemeyi düşünüyorum. biraz büyümüş de olur🙏🏻en iyisi soylememek kimyasal gebelik yaşadıgımda ilk pozitif aldım yakınlarıma soyledim olmayınca o kadar kötü oldum ki soyledigime cok pişman oldum
Çok iyi yapmışsın canım. Kimyasal gebelik olduğu ne zaman belli oluyor.

Kızlar merhaba. Dün kese gördük. Bugun ilk defa kahverengi leke gelmiş hafif pembemsi benden akıntıyla beraber. Bu nedir böyle durumla karşılaşan var mı

Merhaba canım gözün aydın:emir_bebek:
Pozitif gormüşsun .devamı sagljkla gelir inşallah 🥰
Takipteyim.
biz de göreceğiz inşallah bu günleri .yanlış tedavi doktorlar derken doğru olanı elbet bulacağız biraz zamanı var olucak 🤲🏻 🌸
Merhaba canım keseyi gördük ama endişeler hiç bitmiyor ki. İnşallah güzel gelişmeler olur. Evet canım doğru tedaviyle olacağına inanıyorum. Her şey çok güzel olsun inşallah 🙏🏻

X