2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba. Dün kese gördük. Bugun ilk defa kahverengi leke gelmiş hafif pembemsi benden akıntıyla beraber. Bu nedir böyle durumla karşılaşan var mı
hayırlı olsun canım aktif kırmızı kanama olmadıkca sorun degil diye biliyorum. sıkıntı yapma keseyi gormuşsun cok şükür dış gebelik degilmiş güzel düşün.🥰doktor ilaçlarla ilgili bir şey soyledi mi kalp atısı için de ne zaman cagırdı

Bugün minik mucizem ödümü patlattı sabah tuvalete kalktığımda peçete ile silerken kan aktif olarak değil de sürüntü olarak sürüldü peçeteye nokta kadar da kan pıhtısı geldi doktoruma yazdım direkt hcg ve progestan istedi progestanım 17 çıktı düşükmüş biraz göbekten sabah akşam 25 mg progestan vuruyodum ama kalçadan da verdi 50 mg bugün itibari ile onu da vurcam gün aşırı böyle başına gelen var mı

hayırlı olsun canım aktif kırmızı kanama olmadıkca sorun degil diye biliyorum. sıkıntı yapma keseyi gormuşsun cok şükür dış gebelik degilmiş güzel düşün.🥰doktor ilaçlarla ilgili bir şey soyledi mi kalp atısı için de ne zaman cagırdı
2 hafta sonra kalp atışı için gelin dedi. İlaçlara aynen devam dedi. Çok korktum ya gerçekten hala da korkuyorum hiç olmadı transferden sonra niye böyle oldu ki akıntıyla beraber gelmiş

2 hafta sonra kalp atışı için gelin dedi. İlaçlara aynen devam dedi. Çok korktum ya gerçekten hala da korkuyorum hiç olmadı transferden sonra niye böyle oldu ki akıntıyla beraber gelmiş
Tebrik ederim:) Kırmızı kanama olmadığı sürece bir sorun yok diye biliyorum. Kaç haftalık şuan kese gördünüz bir de beta değeriniz nedir acaba ?

aslında normal yerleşmeden dolayı oluyormuş genelde. zaten kanama sayılmaz bu korkma canım bir kez olmuş hem ds

selam kizlar 6 hafta da ve kahverengi lekelenme olan var mi aranizda? normalde haftaya cuma günü randevum var doktorda, bu nedenle yarin bir görünüp danisayim diyorum?
Merhaba cnm ben şuan 10+4 haftalik oldum .6. haftadan beri kahverengi lekelenmem var .iki defa azcikta olsa kırmızıya döndüğü oldu muayene oldum kanama alanı var dedi doktor . kahverengi lekelenme olabilir devam edebilir dedi. Yarın tekrar kontrole gideceğim bakalım kucağımıza almak nasip olur inşallah.sen ne durumdasin

Merhaba cnm ben şuan 10+4 haftalik oldum .6. haftadan beri kahverengi lekelenmem var .iki defa azcikta olsa kırmızıya döndüğü oldu muayene oldum kanama alanı var dedi doktor . kahverengi lekelenme olabilir devam edebilir dedi. Yarın tekrar kontrole gideceğim bakalım kucağımıza almak nasip olur inşallah.sen ne durumdasin
Böyle olanıniz varsa bana yazabilirmi lutfen

Böyle olanıniz varsa bana yazabilirmi lutfen
Lekelenme kıvamlı kahvereengi akıntı 10 gündür devam diyordu 2 gündür yoktu dün kese ve kalp atışı gördük çok şüküe 🧿 bugun ilk kez bu kadar şiddtli ağrı yaşadım akşama doğruda kırmızı kanama başladı hemen acile gittik baya korktum doktoruda korkuttum hatta 🙃 çok şükür bebiş kese hala benleydi ,aktif kanama alanı oluşmuş kalçadan iğne olarak progesteron verdiler , dinlen dediler

Bir de bu kadar panikleme ,sakin olmaya çalış bizi de çok korkuttun dediler çok şükür tatlıya bağladık günü 🥰

Dinlenin ,dikkat edin ,panik yok bu biraz zor gerçi ama her şey güzel olacak inşallah🥰

Tebrik ederim:) Kırmızı kanama olmadığı sürece bir sorun yok diye biliyorum. Kaç haftalık şuan kese gördünüz bir de beta değeriniz nedir acaba ?
Beta değerimi en son transferin 11.günü ölçtürmüştüm.doktor 5 6 hafta arası dedi tam ölçüm yapmadı kalp atışıyla beraber tam gününü söyleriz dedi

Hamile arkadaşlarım halsizliğiniz var mı? Yani böyle sürekli yatma isteği hasta olacakmış gibi his

X