2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım. Rabbim inşallah sorunsuz ilerlesin hepimizin.❤️ Kimseye de söyleyemiyorum. Keseyi görünce söylerim diye düşündüm siz söylediniz mi🥰
Benim transfer olacağımı bilenler vardi mecburen söyledim istemezdim söylemek ama o ona o digerine söylemiş herkes biliyo artik🙄

Estagfurullah 😊 persembe günü yani 29 şubatta yaptirdim 774 çıktı birde 2 martta yaptirdim 1653 cikti birde dün verdim hala bekliyorum😁 sizin nasil değerleriniz
Ben de 29 Şubat perşembe akşam yaptım acilde 860 sonra 4 Mart günü istedi İstanbul'daki doktorum o zaman da 6200 çıktı. Bir daha yaptırmadım, iğnelere devam ediyorum. Tekrar yaptırmayı siz mi istediniz yoksa dktor mu istedi ? Cumartesi doktora gideceğim.

Ben de 29 Şubat perşembe akşam yaptım acilde 860 sonra 4 Mart günü istedi İstanbul'daki doktorum o zaman da 6200 çıktı. Bir daha yaptırmadım, iğnelere devam ediyorum. Tekrar yaptırmayı siz mi istediniz yoksa dktor mu istedi ? Cumartesi doktora gideceğim.
Canim tebrikler senin bayağı yüksek çift embriyo transferi miydi kızı mı acaba

2 gün sonra tekrar et demişti sonrasini doktorum istemedi ben merakimdan yaptirdim ama heycanla sonucu bekliyorum😁

İnsan hem paylaşmak istiyor hem istemiyor. Hem içine sığmıyorsun hem de bir dur süreci görelim diyorsun... böyle hissediyor musunuz sizde 🫣😊
Ayyy hissetmez miyim camide anons geçesim var ama sus diyorum zaten çoğu kısım öğrendi. Kalp atışını da duyarsam geri kalan kısıma söylerim 😂

Canim tebrikler senin bayağı yüksek çift embriyo transferi miydi kızı mı acaba
teşekkür ederim:) yok tek embriyo transferi ikinci denemem ilkinde çift olmuştu maalesef kalpleri durdu kaybettik :KK43: Yüksek çıkınca kız mı diye yorumlanıyor bilmiyorum

2 gün sonra tekrar et demişti sonrasini doktorum istemedi ben merakimdan yaptirdim ama heycanla sonucu bekliyorum😁
sürekli gidip yaptırmak istiyor insan evet ama o bekleyiş e nbıza girip çıkıp sürekli :) hemşireler ile arkadaş olduk sağolsunlar arayıp söylüyorlar değeri :)

Evet yaaa benimkide çıksa kan kuyruğunda pazartesi çıkar sonuç falan diye konusuyorlardi umarim öyle olmaz zaten sali randevum var napayim pazartesi cikan sonucu😒
Devlet hastanesinin acilinde yaptırabilirsiniz tüp bebek olduğunu söylerseniz yardımcı oluyorlar, ben iğne vurulmaya gittiğim zaman yaptırmıştım hatta iğneyi vuran hemşire tüplere kan aldı.

X