2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Cok basında yakalanmıs olabiliyor deger
Erken testlerde olumluya dönme ihtimali var
Gunu gecmisse dusuk deger tabiki ama
olumsuzluga kapılmadan emin olmakta fayda var bence 🙏🏼
Yani şunu demek istedim 9.gün 100 civarı isteniyor ya değerler 100ün altında bi değerle başlayınca kötü hissediliyor

Bu mesajı başkalarına atıldığı zaman allahım bana ne zaman atılır diye düşünüyordum hep “Bayağı ben burdayım diyor” cümlesini okumak için can atıyordum teşekkür ederim bu mesaj beni baya duygulandırdı minik gözyaşları akıttım ama bu sefer mutluluktan allah herkese nasip etsin herkese ❤️🌸
Ah canim kiyamam sana seni o kadar iyi anlıyorum ki🥹 5 yıldır hep bu pozitif testi görmeye çok ihtiyacim vardı başkalarının testlerini açıp bakmak bile beni o kadar heycanlandiriyordu ki. Vakti zamani gelince hepimiz o duyguyu tadicaz inanıyorum.
Hergün test yapiyorum defalarca o testi görmek inanilmaz mutlu ediyor beni🥰 Kalbini gönlünü ferah tut. O bebisler bize gelecek😁

Seninki geç tutunma olabilir canım. Çünkü artmaya devam ediyor. Mesela benim 50 43 olmuştu
Tamam canım artmaya devam ediyor ama değeri yüksek çıkanlar bile keseyi görecek miyim kalp atışı duyacak mıyım diye endişeli ben daha da endişeliyim ne olacağını bilmiyorum önümde pek fazla örnek kişi de yok ki

Yarin 9.gun sizce kadın doğum yer buldum test versem mi yoksa 10.gün acilde mi versem🙂
nasılsa pozıtıfı gordun. drun ne zaman ıstedı ıse o gun ver bence. o gunku degerı gormek ısteyecektır.
bu seferde dusukmu yuksek mı dıye dusunceksın.
ama 100 var senın deger su an :)
artık teste gore deger bıcıyorum cinci hoca gıbı oldum :KK48:

nasılsa pozıtıfı gordun. drun ne zaman ıstedı ıse o gun ver bence. o gunku degerı gormek ısteyecektır.
Maşallah hocam değerlendirmeler kuvvetli 🙈 aynen öyle yapayım en iyisi 🙂

Tamam canım artmaya devam ediyor ama değeri yüksek çıkanlar bile keseyi görecek miyim kalp atışı duyacak mıyım diye endişeli ben daha da endişeliyim ne olacağını bilmiyorum önümde pek fazla örnek kişi de yok ki
Evet haklısın canım bizim işler böyle hepimiz çok endişeliyiz. İnşallah değerin 3 4 kat artar birden güzel yükselişe geçer de biraz olsun için rahatlar.

negatif olmasından iyidir en azından tutunabiliypr demek ki. cok zor bir süreç ben cok yıpranmıştım ama mecbur yeniden başlıyoruz sen de canını sıkma negatif degil en azından
Evet çevremde öyle diyr pozitifi gördün tutunuyorms ama ikincide kimyasal olursa diye korkuyrm cuma günü doktorla görüşüp tekrar basliycm 2 ci icin

Eki Görüntüle 3393573

Kızlar tekrardan merhaba. 5 şubat, 5. Gün 4ab transfer.

Vajinal ultrasonla bakıldı. Çok çok küçük bir kalp atışı başlamış. Her şey çok iyi dedi doktor. 2 hafta sonraya randevu aldık.
Yeaaa şunun güzelliğineee 🥰🥰🥰
Maşallah 🧿
Yarin 9.gun sizce kadın doğum yer buldum test versem mi yoksa 10.gün acilde mi versem🙂
Ha 9 ha 10 ne fark eder
Ben hem 9. Gün hem 10. Gün baktırdım
Biri kendi merakımı gidermek için diğeri doktora söylemek için 😄😄
Bişe dicem benim 10. Gün değerim 100ün altında 😳🤔
üstteki konuşmalarda10. Gün 100üstü olmalı gibi bişe diyorlar 😳😳

X