2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

evet alttaki daha net gorunuyor kanama alanı da gordum. maşallah. inşallah kucağına aldıgıj gün de nasip olur.🥰🥰🥰🙏🏻
İnşallah canm kalp atisinida göreyim inşallah o zaman rahatlarim bide ilaçlarımı değiştirecek muhtelemen kalçadan progesteron iğnesi verecek ay çok kötü hala kalça ağrısı var üstüne oturamiyorum yapanlara hayret kalıyorum vallahi rabbim bu yolda yürüyen herkesin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını almak nasip olsun 🙏

İnşallah canm kalp atisinida göreyim inşallah o zaman rahatlarim bide ilaçlarımı değiştirecek muhtelemen kalçadan progesteron iğnesi verecek ay çok kötü hala kalça ağrısı var üstüne oturamiyorum yapanlara hayret kalıyorum vallahi rabbim bu yolda yürüyen herkesin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını almak nasip olsun 🙏
amin canım günlük mü yapacaksın onu

Kızlar bugün bende eşimle bi cesaret yaptık öğlen yaptım yavas yavaş belirdi bugün 8.gün

Eklentiler

• 20240227_130202.jpg
    20240227_130202.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 78
Yok şükürler olsun parça parça kan geliyordu gittiğim gibi keseyi kontrol edip kalcadan bir iğne yaptı bende hastaneye gitmeden önce fitil kullandım hastane dönüşünde yine fitil kullandım daha sonrasında hiç kanama görmedim ama gece gittiğim doktor morelimi çok bozmuştu kesen küçülmüş dedi ve tutması nerdeyse imkansız dedi. Dün gittiğim doktor bana riskin var evet doğru ama kesede herhangi bir küçülme vs yok hatta şuan 5+4 dedi
Insallah sağlıkla ilerlesin canım..

Hangi marka bu test? Cizgi ne kadar kenarda
Dogrudur umarım pozitiftir🙏🏼
İnş canım evet bayağı kenarda nasip artık yarın sabah bi tane daha yapacağım ilk idrar ile birde küçük bi yerde yaşıyorum yarına randevu buldum belki yarın kadın doğuma gidip kanda veririm

Eklentiler

• 20240227_131654.jpg
    20240227_131654.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 73
Bugün koyu kahverengi lekelenmem dünden beri durmadı. Doktor çağırdı gelin kan verin aonuca bakmadan torum yapamam dedi. Eşime gitmwmize gerek yok diyorum adet oldum bence durmadığına göre. Sizce ne yapmalıyım
Halimeeeee bence hamilesin Allah’ımmm çokkkk Aminnnnn. Hemen git kan verrrr ve bize güzel haberlerle dön 😃😃♥️

Merhaba kızlar bende 22 Şubat'ta transfer oldum 3 mart test tarihim.iki adet 5. Gün embriyosu. 3.transferim bu.hepinizden dua istiyorum.dondurulmuş embriyom kalmadı rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.amin🙏
İlk transfer kimyasal ikincisi negatif oldu.problem eşim kaynaklı sperm sayısı az morfoloji 0.insaallah bu defa tutar çok istiyoruz herkes gibi

Kızlar 19 Şubat 16:30 da 3. Gün dondurulmuş embriyo transferim oldu. Bugün 8. Gün gebelik testi yaptım negatif. 3. Gün transferiyle en erken nezaman öğrendiniz. Test günüme 4 gün var 2 Mart. 3. Gün transferi olanlar en erken nezaman öğrendiniz

X