2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

En son ne dedi doktor canım. Bir gelişme var mı. En son kanamam oluyor demistin. Hala devam ediyor mu
Yok şükürler olsun parça parça kan geliyordu gittiğim gibi keseyi kontrol edip kalcadan bir iğne yaptı bende hastaneye gitmeden önce fitil kullandım hastane dönüşünde yine fitil kullandım daha sonrasında hiç kanama görmedim ama gece gittiğim doktor morelimi çok bozmuştu kesen küçülmüş dedi ve tutması nerdeyse imkansız dedi. Dün gittiğim doktor bana riskin var evet doğru ama kesede herhangi bir küçülme vs yok hatta şuan 5+4 dedi

Aynen ben yerimden bile kalkamıyorum gorumcem yanımda saolsun yemeğim suyum evin temizliği her şeyi yapıyor ben lavaboya bitek kalkabiliyorum
en iyisi öyle aslında ama bende annem bile bilmiyor.tüp bebegi biliyorlar ama transfer oldugumu bilmiyorlar.mecbur olan işlerimi yapıyorum bende kahvaltımı akşam yemegi vs ama temizlik yapmıyorum.az once bulaşık yıkarken belime cok fena bi agrı girdi bıraktım. normalde saatlerce yapsam bir şey olmazdı şimdi 5 dk da belim agrıdı

en iyisi öyle aslında ama bende annem bile bilmiyor.tüp bebegi biliyorlar ama transfer oldugumu bilmiyorlar.mecbur olan işlerimi yapıyorum bende kahvaltımı akşam yemegi vs ama temizlik yapmıyorum.az once bulaşık yıkarken belime cok fena bi agrı girdi bıraktım. normalde saatlerce yapsam bir şey olmazdı şimdi 5 dk da belim agrıdı
Yemek pişirirken bile tezgahta durduğunda inanılmaz bel ağrısı oluyor sabit durduğundan onada dikkat et gözünü seveyim ya valla nasip işi bunlar ama yinede o korku üstüme düştü bir kere dikkat edin❤️

Yemek pişirirken bile tezgahta durduğunda inanılmaz bel ağrısı oluyor sabit durduğundan onada dikkat et gözünü seveyim ya valla nasip işi bunlar ama yinede o korku üstüme düştü bir kere dikkat edin❤️
evet haklısın canım cok saol en az şekilde kalkmaya calısıcam.daha emin de değilim tam saglıklı bi gebelik olduğunu bilsem daha dikkat edecegim boyle tam kesin gözüyle bakamıyorum. bu sürecin her aşaması stres ve acabalarla dolu gercekten🥹

evet haklısın canım cok saol en az şekilde kalkmaya calısıcam.daha emin de değilim tam saglıklı bi gebelik olduğunu bilsem daha dikkat edecegim boyle tam kesin gözüyle bakamıyorum. bu sürecin her aşaması stres ve acabalarla dolu gercekten🥹
Çok haklısın bende isterim ki kimse bu duruma dusmesin kese görüntüsünü aticam şimdi üstteki ilk kese görüntüsü ve tam çıkmamış küçük daha alttaki de kanamam olduktan sonra kesenin sağinda az bir aşağıda olan daire gibi olan yerde kanama olan yer ama doktorum kesede herhangi bir sknti yok dedi tabiki herkes gibi kalp atışını duymadan rahatlamicam bende

Eklentiler

• IMG_20240227_122510.jpg
    IMG_20240227_122510.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 88
Çok haklısın bende isterim ki kimse bu duruma dusmesin kese görüntüsünü aticam şimdi üstteki ilk kese görüntüsü ve tam çıkmamış küçük daha alttaki de kanamam olduktan sonra kesenin sağinda az bir aşağıda olan daire gibi olan yerde kanama olan yer ama doktorum kesede herhangi bir sknti yok dedi tabiki herkes gibi kalp atışını duymadan rahatlamicam bende
evet alttaki daha net gorunuyor kanama alanı da gordum. maşallah. inşallah kucağına aldıgıj gün de nasip olur.🥰🥰🥰🙏🏻

Bayağı ben burdayım diyor😍 hayırlısı olsun katlanarak artsin değeriniz inşallah 🤲🌸
Bu mesajı başkalarına atıldığı zaman allahım bana ne zaman atılır diye düşünüyordum hep “Bayağı ben burdayım diyor” cümlesini okumak için can atıyordum teşekkür ederim bu mesaj beni baya duygulandırdı minik gözyaşları akıttım ama bu sefer mutluluktan allah herkese nasip etsin herkese ❤️🌸

Kızlar benim midemde hem bulantı hem yanma gibi şeyler oluyor 5 gündür. Normal mi bu durum ,başına gelen var mı? Hamilelikle mi alakalı yoksa benim midemde mi sorun var 🤔
Bulantı şöyle oldu bende çok sevdiğim tavuk döner dükkanı vardı dışardaydık lahmacun mu yesek dedik sonra aklıma döner düştü eşime dedim döner yemeye gidelim dükkana girmemle çıkmam bir oldu öyle kötü koktu burnuma öğürdüm dışarda dün başıma bu geldi

X