2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ah canim kiyamam sana seni o kadar iyi anlıyorum ki🥹 5 yıldır hep bu pozitif testi görmeye çok ihtiyacim vardı başkalarının testlerini açıp bakmak bile beni o kadar heycanlandiriyordu ki. Vakti zamani gelince hepimiz o duyguyu tadicaz inanıyorum.
Hergün test yapiyorum defalarca o testi görmek inanilmaz mutlu ediyor beni🥰 Kalbini gönlünü ferah tut. O bebisler bize gelecek😁
Ayy inşallah transferden sonra dükkanıma kardeşim bakıyordu bugün dükkanıma geldim testleri de yanımda getirdim durup durup bakıyorum ❤️

Kızlar tüp bebekte gebelik haftası hesaplama nasıl oluyor. İnternette transfer tarihinden bugüne kaç gün geçtiyse 19 gün ekleyin diyor. Ben 5 şubatta 5. Gün transferi oldum. Bu hesapla 34 gün oluyor. Yani 4 hafta 6 günlük. Şimdi ben bunu mu baz alacağım?
SON adet tarihimi baz aldı Dr um kese göründü haftasıyla uyumlu demişti

Yeaaa şunun güzelliğineee 🥰🥰🥰
Maşallah 🧿

Ha 9 ha 10 ne fark eder
Ben hem 9. Gün hem 10. Gün baktırdım
Biri kendi merakımı gidermek için diğeri doktora söylemek için 😄😄

Bişe dicem benim 10. Gün değerim 100ün altında 😳🤔
üstteki konuşmalarda10. Gün 100üstü olmalı gibi bişe diyorlar 😳😳
sen sabretseydın gun ıcınde 100 olabilirdi :)
senın ınsallah yarınkı degerın ıyı cıkarsa adım adım rahatlarız.

Ayy inşallah transferden sonra dükkanıma kardeşim bakıyordu bugün dükkanıma geldim testleri de yanımda getirdim durup durup bakıyorum ❤️
Bende öyleyim gelip gidip bakiyorum yarin hayırlısıyla onaylansin hamileliğim. Ve tabiki sağlıkla kucaklarimiza alalim🫠

merhabalar,
yaş: 40, transfer tarihi : 12 şubat 3. gün embiryosu. ilk beta hcg testimmi yaptırdım. 2. sini yarın yaptıracağım. sizlere soracağım soru hala arada batma ya da kramp yaşıyor musunuz? daha önce düşük yaptığım için tedirginim, transfer üzerinden 15 gün geçtiği halde bu gibi batmalar normal mi?

Yeaaa şunun güzelliğineee 🥰🥰🥰
Maşallah 🧿

Ha 9 ha 10 ne fark eder
Ben hem 9. Gün hem 10. Gün baktırdım
Biri kendi merakımı gidermek için diğeri doktora söylemek için 😄😄

Bişe dicem benim 10. Gün değerim 100ün altında 😳🤔
üstteki konuşmalarda10. Gün 100üstü olmalı gibi bişe diyorlar 😳😳
Bilmem ki 10.gün istedi diye işte küçük yerlerde yapsalar keşke testi

Kesinlikle kızlar yaptığım yanlısı yapmayın bende pozitif gördüm betam çok güzel artışı vardı doktorum gayet sağlıklı dedi bende temizliğe giriştim üstelik hiç ağır belimi zorlayacak biseyde yapmadım üstten üstten toz alımı banyo tuvalet temizliği kendimi yormadan süpürgeyi kullandım ama sonuç riskli bir 3 ay geciricem belkide bilmiyorum ama düşürme ihtimalimde olduğu için 3 ayida görmeyebilirim sakın yapmayin pozitif gördüm herşey yolunda diyip sakın kendinizi yormayın iş yapmayın kzlar rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🤲 gebe olan arkadaşlarda inşallah sağlıklı gebelik dönemi geçirirler 🙏
Uyarınız için teşekkür ederim. Bende yapmayayım o zaman 😊🧿

Teşekkür ederim Anadolu yakasında yım kendi doktorum Üsküdar'da olmasına rağmen gidemiyorum uzak düşüyor bana konuştum zaten gelme dedi en yakınındaki hastaneye git ordan takibe gir dedi şükür şuan iyiyim haftaya kalp atışı için gidicem inşallah onuda sağlıklı bı şekilde duyarız ama riskim hala devam ediyor doktor kesinlikle yerinden kalkma dedi
Keseyi gördüklerinde içinde oluşum gördüler mi canım? Kese yapısı bozuk yazmışsın ya ona istinaden soruyorum. Kalkma evet bol bol dinlen inşallah güzel haberlerini okurum 🙏🏼

X