2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar kimyasal gebelik olunca doktor nasıl bir yol izliyor ? Kimyasal gebeliğin sebebi nedir ? Ben böyle bişeyin olduğunu bilmiyordum benimki kimyasalmış 😥 çok üzgünüm 😢 değerim 46 Dan 27 ye düşmüş 😢
canım ben yaşadım benim de 43 den düşmüştü. git gide beta sıfırlanıyor ve yogun regl gibi kanama oluyor. regl oluyorsun yani. ondan sonra 2 regl bekledim şimdi tekrar yaptım işte. bildigim kadarıyla embriyo sağlıksız olunca kimyasal oluyor ve kendini cok yıpratma negatif olmasından daha iyi en azından gebe kalman imkansız değilmiş

Canım varr bebis😍. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲 seninle ayni gün transfer olduk bende eşime test aldirdim. Ama normal kaset test yarin yapayim demistim seninkini görünce yapasim daha cok geldi😁
canım ben inanmıyorum niyeyse o an sevindim fln ama şuan hiç mutlu degilim mutsuz da degilim nötrüm.ilki kimyasal olmuştu.betam yüksek cıkacak kese kalp atısı vs olacak ancak o zaman var diye sevinirim eşim bilr cok sevinemedi. hayırlısı olsun🙏🏻

Kızlar bir de birsey sormak istiyorum bugün transfer gününü saymazsak 2.günüm doktor bana 3 adet iğne verdi progestan dex gnRH (1 Kez olacak bu) birde oksapar .Progestan dex ve oksapar test gününe kadar devam siz bu iğneleri akşamları mı yaptınız birde hepsini ayni anda mi yaptınız yoksa farkli saatlerde mi yaptiniz

Yok onu sormak istemedim transferden sonra demek istedim canm

Kaçıncı denemen canım inşallah güzel olur sonucun
2 kimyasal oldu doğal yolla hamile kaldim 2 aşılama 1 transfer hepsi negatif bu 2.transferim
Aynen bende ama kendimi baskilamaya gidiyorum 😀
Ben sabahtan yapicam sanirim en azindan pozitifi görürsem biraz daha icim rahatlad negatif görürsem üzülme daha günün var diye teselli ederim kendimi😅
canım ben inanmıyorum niyeyse o an sevindim fln ama şuan hiç mutlu degilim mutsuz da degilim nötrüm.ilki kimyasal olmuştu.betam yüksek cıkacak kese kalp atısı vs olacak ancak o zaman var diye sevinirim eşim bilr cok sevinemedi. hayırlısı olsun🙏🏻
Olsun sen gönlünü ferah tut yinede. 4.gününde silik çizgi çıkmış çok nadir olur bu 😍 var ben inaniyorum💕yarin tekrarlayacaksin demi

2 kimyasal oldu doğal yolla hamile kaldim 2 aşılama 1 transfer hepsi negatif bu 2.transferim

Ben sabahtan yapicam sanirim en azindan pozitifi görürsem biraz daha icim rahatlad negatif görürsem üzülme daha günün var diye teselli ederim kendimi😅

Olsun sen gönlünü ferah tut yinede. 4.gününde silik çizgi çıkmış çok nadir olur bu 😍 var ben inaniyorum💕yarin tekrarlayacaksin demi
tesekkü

tesekkür ederim canım inşallah oyledir. ben hep cok sanssızdım ya hep aksilikler beni bulurdu ve her zaman korktugum başıma gelirdi. kötü tecrübelerim var o yüzden hiçbir şeye kendimi kaptıramıyorum. evet yarın ilk idrarla yapacagım sonra da salı fln yaparım

bu arada testi yanımdan ayırmadım yaptığımdan beri salona gidiyorum yanımda yatak odasına gidiyorum yanımda su içmeye gidiyorum yanımda şuan yine başucumda ara ara bakıyorum🤣niye bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣

tesekkür ederim canım inşallah oyledir. ben hep cok sanssızdım ya hep aksilikler beni bulurdu ve her zaman korktugum başıma gelirdi. kötü tecrübelerim var o yüzden hiçbir şeye kendimi kaptıramıyorum. evet yarın ilk idrarla yapacagım sonra da salı fln yaparım
Tabiki kaptirmamak en iyisi ama kötü düşünme iyi düşün ki iyi olsun❣️

bu arada testi yanımdan ayırmadım yaptığımdan beri salona gidiyorum yanımda yatak odasına gidiyorum yanımda su içmeye gidiyorum yanımda şuan yine başucumda ara ara bakıyorum🤣niye bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣🤣
Biraz önce yaptım ben de test ama tek çizgi. 4. Gün için çok umudum yoktu aslında. Bekleyelim bakalım

Hahaha çok tatlısın yaa😂😂 bu ben ama 😂😂 ilk pozitif testimi bile hala saklıyorum 😊

günaydın kızlar sabah ilk idrarla 10 dk içinde boyle oldu düne göre baya belirginleşmiş🥹🤭

Eklentiler

• 8D54DF67-3C8F-4040-9D7D-7A389D3042EF.jpeg
    8D54DF67-3C8F-4040-9D7D-7A389D3042EF.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 135
X