2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

maşallah canım hayırlısıyla kucagına da alırsın inşallah🙏🏻
Tşk canım darısı herkese inşallah
Hayırlı olsun canım transferin ne zaman olmuştu? Darısı kalp atışına inşallah🥰
Tşk canım transfer 5 şubat
Gozun aydin canim.. degerlerin nasildi tek kese dimi. ( bu benim sahsi merakim 😄)
Transfer çift embriyo
Test
9.gün 160 12. Gün 420 15. Gün 1500 18. Gün kese
En son ne zaman kan vermiştin degerın neydı canım
Son gün 20 şubat değer 1500

Gönlünü güzel tut insalalh malesef sabır işi öyle ve sınavımız var bı şekilde güzel günler gelcekte bekliyoruz işte canım rabbim güzel sonuçlar verdirsin insallah
Amin cümlemize inşallah olumsuz da olsa devam edecek gücü bulmamız
Ekliyim canım kaç yaşındasın kaçıncı gün embriyosu ☺️
beni de ekler misiniz 28 yaşında 5 günlük embriyo tek embriyo transferi

Arkadaşlar hamilemiyim

Eklentiler

• 06772303-70D0-42C8-AC69-6A357D96308F.jpeg
    06772303-70D0-42C8-AC69-6A357D96308F.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar rabbim gönlünüze göre versin öncelikle hepimiz güzel haberler alırız inşallah 🙏😊21 inde transfer oldum gün geçmiyor sanki.Neler yapıyorsunuz gün içerisinde uyku pozisyonunuz nasıl ?

Arkadaşlar kimyasal gebelik olunca doktor nasıl bir yol izliyor ? Kimyasal gebeliğin sebebi nedir ? Ben böyle bişeyin olduğunu bilmiyordum benimki kimyasalmış 😥 çok üzgünüm 😢 değerim 46 Dan 27 ye düşmüş 😢
Bende yeni geçiyorum. Benimkinin sebebi embriyo kalitesizliğindendi. Farklı bir tedavi yöntemi söyledi vitamin takviyesiyle desteklenen uzun bi yöntem

Arkadaşlar kimyasal gebelik olunca doktor nasıl bir yol izliyor ? Kimyasal gebeliğin sebebi nedir ? Ben böyle bişeyin olduğunu bilmiyordum benimki kimyasalmış 😥 çok üzgünüm 😢 değerim 46 Dan 27 ye düşmüş 😢
Bende yakında olurum gibime geliyor. Araştırdım biraz kimyasal gebelik her sebepten olabilirmiş en çok embriyoda bi kromozomal bozukluk olursa rahim onu atmak istermiş…

7. Günüm ve sıcak basıyor beni vücudumun ısındığını hissediyorum. Böyle bir şey hisseden oldu mu?

X