2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay evet doğrudur bu sefer 2 koysalar 4 olabilirdi ama tek transferde bazen risk olabiliyor genelde amaç iki transferde biri tutsun bence ama inşallah sizinkide 2 ye bölünür ya 🤗😘
2 konur 3 olur diye de korktuk yaş 32 ilk denemem yedek embriyo olunca ilkinde tek koymak istedi. Bazen öyle de diyorum 2 olsa acaba aman işte acabalar önemsiz rabbim can versin yeter ki 🥲

Yaaa ben de gördümmmmm var çizgiiiii 🥰💕💕💕💕 of nasıl cesaretle yaptın yaa tebrikler inşallah miniklerimiz içimizdedir gün geçtikçe koyulaşır testin. Ben de erken gebelik testim kargoda yarın alıcam ama bugün eczaneye gitmiştim bir tane bilmediğim marka aldım ama yine se yapmaya çok korkuyorum 😩😩😩
Belirtilerin var mı şuannnn
yapma bence. cunku beklemek daha zor yarın sabah ilk idrarla yap cok istiyorsan da. belirti olarak transfer olduğum andan beri kasıgımda hafif agrı vardı hep hiç gecmedi hala da var.

bugün 17 . günüm benım hesabıma göre 5+0
valla ben sormak ıcın gıttım. alalım dıye . o hala cıkmamıs. (ki bence cıkmayacak kayıp o kan)
ıyı dedım alın. bakalım ne zaman cıkar bılmıyorum. haber verırım
senın 10 bın ustu cıkmıstı kacıncı gundu o.
Canım kusura bakma şimdi girebildim 20. günde 10 bün üstü çıktı benim ikimizinde 5. gün embriyosu ya onun için merak ettim seninkini🥰

Kizlar yarin kan günüm ben hem heyecanli hem korkuyorum 6 ci gün 2 adet 5Aa kalite yas 22 ve bnde sorun yoktu tutmusmudur ki ya bana tutmadi gibi geliyor 9 cu gün bugün 2 kez basım döndü test yapmadim :KK48::skandal::skandal:

Canım kusura bakma şimdi girebildim 20. günde 10 bün üstü çıktı benim ikimizinde 5. gün embriyosu ya onun için merak ettim seninkini🥰
Benden de bugun saglik ocaginda yine kan aldilar ya 17. Gun . Acaba deger cikmicak oyle mi goruncek diye merak ettim... gerci tabi bi sonuc cikarsa 😅
15 . Gun 2800 kusurdu 10bin ustu olmaz deger okunur sanirim. Ptesi bakacagim artik

Canım doktorla telefonda görüştük. Bana normaldir olabilir. Progesteron desteğine gerek yok. Sürekli yatakta yatma ama hayatını biraz yavaşlat dedi
Doktoruna güveniyorsan ok ama lekelenmelerin bu kadar uzun sürmemesi gerekir başka bir doktora da görünmeyi düşünebilirsin için daha rahat edwr ve durumun sağlamasını yaparsın

Benden de bugun saglik ocaginda yine kan aldilar ya 17. Gun . Acaba deger cikmicak oyle mi goruncek diye merak ettim... gerci tabi bi sonuc cikarsa 😅
15 . Gun 2800 kusurdu 10bin ustu olmaz deger okunur sanirim. Ptesi bakacagim artik
İki kat artış gösterirse 5600 olur bugün, 19. günde 10 bin üstü çıkar. Benim 20. günde 10 bin çıktı ya dış gebelik falan değildir demi 🥹 bir türlü rahatlayamadım her aşamasında ayrı stres valla:110:

X