2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İki kat artış gösterirse 5600 olur bugün, 19. günde 10 bin üstü çıkar. Benim 20. günde 10 bin çıktı ya dış gebelik falan değildir demi 🥹 bir türlü rahatlayamadım her aşamasında ayrı stres valla:110:
Degildir canim bildigim kadariyla dis gebelikte anlamsiz yukselis azalis oluyor. Senin randevun kacindaydi

Kaçıncı gün 40 çıkmıştı
13. Gün 40 çıkmıştı
15. Gün 63
Az önce embriyolog ile görüştüm biraz düşük olduğunu ama her vücutta farklı etki gösterdiğini şuan için sorun olmadığını söyledi ağrılarım içinde taze transfer yerleşme ağrısı olabileceğini söyledi
Biraz içim rahatladı gibi
Çarşamba günü inşallah dahada yükselir🙏

13. Gün 40 çıkmıştı
15. Gün 63
Az önce embriyolog ile görüştüm biraz düşük olduğunu ama her vücutta farklı etki gösterdiğini şuan için sorun olmadığını söyledi ağrılarım içinde taze transfer yerleşme ağrısı olabileceğini söyledi
Benim de düşük başladı. Bakalım artık canım inş değerin yükselir

13. Gün 40 çıkmıştı
15. Gün 63
Bence normal gidiyor erken öğrendiğin için öyle canım carsamva günü çok artcak kesinlikle :)

kimyasal gibi duruyor ama inşallah oyle olmaz bundan sonra katlanarak yükselir. aynı saatlerde mi verdin?
Evet aynı saatlerde verdim .daha önce bi kimyasalım vardı zaten ama onda daha düşük ve çok kısa sürdü.şuan baya kasıklarım falan ağrıyo birde embriyolog ile görüştüm pek olumsuz konuşmadı aslında bazı vücutlarda bu şekilde ilerleyip hızlıca yükselebiliyo falan dedi
Çarşamba günü inşallah artar🙏

13. Gün 40 çıkmıştı
15. Gün 63
İspanak ceviz avakado yermsnz onlarda hamilelik varsa kan degerini yükseltmeye yardmci oluyr

Yani 20 üstü olursa skntı yok cnm düşük olması canını sıkmasın çok erken çünkü Bnde 56 da ogrenmıstım ama 7. Gün kan vermıstım
Nasip tabiki canım bitane kızım var benimde o tüp bebiş 🤗 4 yaşında 2 embriyom bekliyordu dondurulmuş onları denedik hayırlısı tabiki bakalım bizde bekliyoruz 🤗

X