2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

arkadaşlar selaamm😊
Ben dayanamdım ama sizde bi görün istedim .9 şubat transfer günümdü .çarşamba günü kan vericektim test yaptım 🥲 silik görünüyor ama
Birde siz bakın 😕
Hayırlı olsun çift var❤️Sağlık, güzellikle artsın inşallah🤗 10 şubat transferliyim. Bu gün aynı test ile yaptım bende hiç bişey çukmadı🌺

Bu arada çatlatma iğnesi falan kullanmadım. Beklediği için kuruma çizgisi mi çıkmıştır. Yoksa 6.gün olduğu için bekledikçe mi belirgenleşmiştir
İlk 5 dk içinde görünmesi lazım üstünde de öyle yazar zaten 5 dk sonra bakın diye
Kuruma çizgisi olabilir yarın tekrar yap 10.dakikadan sonra çöpe at ve bakma 😁😁
İnşallah yarın net görürüz çift çizgini

arkadaşlar selaamm😊
Ben dayanamdım ama sizde bi görün istedim .9 şubat transfer günümdü .çarşamba günü kan vericektim test yaptım 🥲 silik görünüyor ama
Birde siz bakın 😕
Kız fotoğrafta bulanık allah seni😀 evet silik şizgi gördüm bende inşallah pozitif çıkar canım💖

Kızlar bişey sorucam 5.gün embriyosu 6.gün idrar testinde gözükür mü? Ben test yaptım ama ikinci çizgi çıkmadı sonra bi kaç saat geçti baktım çoook silik bir çizgi var o kuruma çizgisi mi? Yardımcı olun nolur
Testi eklesene daha net cevap verebilirim..6. Gun hcg salgilanmaya basliyor..cikadabilir cikmazsa da uzulme.

Testi eklesene daha net cevap verebilirim..6. Gun hcg salgilanmaya basliyor..cikadabilir cikmazsa da uzulme.
Ekledim canım ama saatler sonra çıktı

Eklentiler

• IMG_5358.jpeg
    IMG_5358.jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 112
Ya kızlar bugün iki doz progestan iğnesi oldum fitil de var. Sonrasında üzerimde bir halsizlik bir yorgunluk hali çöktü. Bu durumu yaşananız var mı?

Prodictor canım ama gerçekten umudum yok bugün 6.günümdü
Benimde altıncı günümde böyle çıktı sonra iki gün ara verdim tekrar yaptım ve net bir şekilde iki çizgi çıktı canm hergun yapma iki gün arayla felan yap inşallah sağlıkla tutunma olmuştur miniğin seninledir 🙏

X