2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde altıncı günümde böyle çıktı sonra iki gün ara verdim tekrar yaptım ve net bir şekilde iki çizgi çıktı canm hergun yapma iki gün arayla felan yap inşallah sağlıkla tutunma olmuştur miniğin seninledir 🙏
Canım inş ama senin 6.gününde ilk 10 dk içinde böyle çıkmıştır ben testi yaptım baya bekledim hiç çizgi çıkmadı bu sonradan oldu 2 saat falan geçtikten sonra

9.gün 227
11.gün 423
13.gün 1800
Kızlar bi dengesiz beta artışı var. İlk baş az artıp şimdi birden 4 kat artmış. Böyle bir duruma şahit olan oldu mu. (5.gün tek embriyo)

Merhaba hayirli olsun insallah sag saglim kucaginiza almakda nasip olur😍 ne gibi belirtiler yasadiniz transfer sonrasi

Teşekkür ederim Allah razı olsun herkese nasip olsun inşallah 💕 adet olacakmış gibi ağrı yaşadım kramp giriyodu hâlâ arada giriyor bide göğüs hassasiyeti yaşıyorum lekelenme felan olmadı

Meraba arkadaşlar burda ne yazıyor okuyabileniniZ var mı?
IMG_20240219_214600.jpg

Prodictor canım ama gerçekten umudum yok bugün 6.günümdü
6. Günse Noolmuş yani 10. Gün yapım diyorlar zaten on güne kadar tutunma olabilir çünkü diyor doktor hemen umut yitirmeyin yaaa üzülüyorum walla sizin adınıza yapmayın nolur 🫶🏻
9.gün 227
11.gün 423
13.gün 1800
Kızlar bi dengesiz beta artışı var. İlk baş az artıp şimdi birden 4 kat artmış. Böyle bir duruma şahit olan oldu mu. (5.gün tek embriyo)
Millet 2 kat artsın diye dua eder seninki 4 kat artmış işte daha ne istiyosun kızzz maşallah hep böyle devam etsin inşallah ☺️☺️

6. Günse Noolmuş yani 10. Gün yapım diyorlar zaten on güne kadar tutunma olabilir çünkü diyor doktor hemen umut yitirmeyin yaaa üzülüyorum walla sizin adınıza yapmayın nolur 🫶🏻

Millet 2 kat artsın diye dua eder seninki 4 kat artmış işte daha ne istiyosun kızzz maşallah hep böyle devam etsin inşallah ☺️☺️
Ah canım ya 2.test 2 kat artmadı. Sonra 3.test 4 kat arttı. Düzensiz bir artış olduğu için korktum. Ne biliyim iyice pimpiriklendim. Ortadaki değer 800 falan olsa okey diyecektim mantıklı artıyor. Oranı benzer artışlar daha güven verici geliyor

Teşekkür ederim Allah razı olsun herkese nasip olsun inşallah 💕 adet olacakmış gibi ağrı yaşadım kramp giriyodu hâlâ arada giriyor bide göğüs hassasiyeti yaşıyorum lekelenme felan olmadı
Bende transferin 4. Günündeyim ara ara hafif kasik agrilari oluyor ve gogus hassasiyetimde var ama öyle aşiri degil birde bacak agrisi yasiyorum umarim pozitif belirtileridir🤲🏻

Kızlar ben yine bişey sorucam ya estrofem günde 3 e çıkartıcam yarın. 8 saat arayla mı içmek zorundayım ? 6 saat olmuyo mu mesela 9 15 21 gibi

X