2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben yine bişey sorucam ya estrofem günde 3 e çıkartıcam yarın. 8 saat arayla mı içmek zorundayım ? 6 saat olmuyo mu mesela 9 15 21 gibi
Tabi ki 8 saat arayla olması lazım yoksa 21 ile 9 arası 12 saat geçmiş olur, bunlar hormon ilaçları kızlar saatlere riayet etmek gerekir

Kızlar yaa benim bacağımın bittiği yerde bi ağrı oldu (kasığımla bacağımın birleştiği yer gibi düşünün ) sizin bacak ağrısı dediğiniz o mu 😁
Yada bacak ağrısından kastınız ne ☺️

Benim transferime de doktor doğal siklus demişti şu şekilde oldu 5 gün femara kullandım yumurtam geliştirildi sürekli yumurta takibim yapıldı sanki yumurta toplama olacakmış gibi sonrada çatlatma iğnesi oldum 1 hafta sonrada transferim oldu. Burdaki amaç şuymuş dışardan hiç östrojen hormonu almamak yumurtanin kendi salgiladigi östrojenden faydalanmakmış yumurta çatlayincada östrojen seviyesi artıyor transfer oluyosun
Senin yumurtlaman düzenliyse femara da vermeyebilir
Merhaba benimde tıpatıp aynı tedavi yapılıyor şu an rahim kalınlığınız ne kadardı transfer de birde e2 değerime bakılıyor sürekli kanda çarşambada progestena bakılıp cumartesi transfer inşallah

Eklentiler

• IMG_8104.png
    IMG_8104.png
    328,3 KB · Görüntüleme: 74
Vallahi ben de anlamadım ya saat yazmamalarında varmış işte bişey. Ama ben şu an kendim için değil de bebek varsa ona zarar eder mi diye düşündüm

X