2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Vallahi bende aynı tepkiyi vermiştim bende de 5 güne 2 tanesi geldi

merhaba canım. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah anne olacagız bu yılkontrol oldun mu ne dedi doktor

Ayy amin çok çok amin

Bugün transferimin 2 inci günü kullandığım ilaçlardan mi nedir goguslerim büyümüş gibi geliyor böyle etkileri oluyor mu acaba prednol de kullanıyorum kortizon ilacı olduğu için acaba o mu şişiriyor

Benim trasnferim 9 şubatta şimdiden verdi. 3 aya kadar da devam dedi. Pruluton depot
Evet ben de diğer denemelerde vuruldum şimdi elimde var da aslında doktor istersen vurul için rahat edecekse ama biz onu önermiyoruz artık kanser hücresini tedikliyir diye dedi . Acaba vurulsam mi emin olamadim

Hala prendnol kullanıyor musun . Transfer öncesi sadece 4 gün kullandım ben prednolu . Transferden itibaren kullandirtmadilar. Progestan şişlik yapiyor ama ucuna dokununca acıyor hatta benim de oyle

Bugün son kontrolüm vardı 16mm olmuş yumurta yarın için ovitrelle verdi doktorum transferim salı günü inşallah, ovitrelleyi yumurtanın kesin çatlaması için verdiğini söyledi doğal siklusta ovitrelle veriliyor mu birde hiç kan tahlili istemedikafam karıştı biraz

Hala prendnol kullanıyor musun . Transfer öncesi sadece 4 gün kullandım ben prednolu . Transferden itibaren kullandirtmadilar. Progestan şişlik yapiyor ama ucuna dokununca acıyor hatta benim de oyle
Hoca kullanmaya devam et dedi dokunuyor mu dedi yok dedim şuan estrofem, progestron fitil,prednol kullaniyorum

merhaba kızlar normalde 9 şubatta trnasferm vardı ama progesteron 6,6 cıktıgı için iptal oldu tarrusal kullanıp adet olmam istendi sonrasında diğer ay adetten sonra gidicem hersey normalse transfer günü tekrar verecekler okadar üzüldüm ki artık geçti böylesi hayırlıymış demek ki

Hayirlisi olsun canim.vardir bir hayir . Umarim kisa surede kavusursun .. sabir sadece .

Bende de göğüslerde hassasiyet çok, birde adet ağrısına benzer ağrılar oluyor sizde de varmı

Merhaba
Bende bu ay tekrar deniyorum bakalım
36 yaş 1 adet dondurulmuşum var kısmet olursa 16sında transferim olacak

Bende de göğüslerde hassasiyet çok, birde adet ağrısına benzer ağrılar oluyor sizde de varmı
Aa bende aynısı yazacaktım aynen hafif adet olacakmışım gibi bi ağrı var ama ilaçların etkisidir herhalde ne bileyim umutlanmak için de erken gibi doktor da kendini çok dinleme dedi ama ne mümkün insan bi parça birsey yakalamak istiyor tutunduğuna dair

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…