2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de 1 gun evde olayim.sonra ise baslayayim diyorum.. arabayla giderim diye dusundum..esim birbirlaniyor. Izin kullan diye..cokta evde olmak istemiyorum. Zaten 2 gun gidip evden calisacagim sonrasinda .
Gerci daha yumurtalardan haber gelmedi. Umarim.transfer olacak yumurta gelisiyordur
İnşallah gelişirler canım 🥰

Kizlar yaa beni aramadilar hastaneden :KK43: bugun 4. Gun en gec 10 da ararlardi.. meraklanmaya basladim.😪
Sen ara canım, beni de hep 10 da arıyorlardı aramadilar embriyo takibindeler dediler, zaten problem olsa ararlar dediler merak etme ama aklın orda kalıyorsa ara bi sor bana biz de sizi arayacaktık dediler birinde de hep ben aradım valla meraktan 1 kere onlar aradi🤣🤣🤣🙈

Sen ara canım, beni de hep 10 da arıyorlardı aramadilar embriyo takibindeler dediler, zaten problem olsa ararlar dediler merak etme ama aklın orda kalıyorsa ara bi sor bana biz de sizi arayacaktık dediler birinde de hep ben aradım valla meraktan 1 kere onlar aradi🤣🤣🤣🙈
Saglik ocagina b12 ignemi olmaya geldim.. artik eve gidene kadar aramazlarsa dayanamicam 🫣

Kızlar aklıma bişey takıldı şimdi ilaçları iğneleri kişiye göre veriyo ya doktor bana transfer öncesi hazırlık aşamasında verdiği ilaçların yazılı olduğu kağıdı hemşire verirken , böyle aynı kağıttan bi sürü yazmış kenara koymuş öyle verdi . Yani her hastaya onu veriyolar bence . Sizde de öylemiydi
Canım benim bundan önceki doktor öncesinde hiç ilaç kullandırmadi.
Bu doktor da eşime bana vitamin, bana başka 2 ilaç daha yazdı.
Burda aynı doktora giden biriyle görüştüm ona sadece vitamin yazılmış mesela.

Kalbini ferah tut ararlar canım, o dönemde benide son gün geç aramışlardı. Hayırlı haberler gelsin inşallah🙏🏻
Aradilar. Yarin 1 de transferim var. 8 tanesi de devam ediyormus. 7 tanesi gununde gidiyormus 1 tanesi geriden geliyormus.. dondurulacak olup olmadigini sordum. Yarin onu soyleyebiliriz dedi.🥰 ya Allah 🙏

Ben dün transfer oldum sürekli yatmadim ama kalktığımda da sanki vicdan azabı duyuyor gibiyim. kısmet çünkü biz elimizdrn geleni yapalım modundayiz. Benim tek aklima.takilan pruluton depot vermedi . Önceki tedavimde kullanmıştım.hatta elimde de.vardi iki.kutu. sordum pruluton Depot vurulmayacak miyim diye kanser.hucresini tetiklediği belirtildi artık yazamiyoruz dedi. Benim de.kafam.karisti . Estrofem de yazmadi bu sefer .
Ecopirin, kan sulandırıcı.igne
Progestan fitil
Progestan iğne tamam hepsi bu kadar .
Estrofem bile kullandirtmadi. Vardır bir bildiği diyorum.ama o iğneler tutunmayı kolaylaştırıyor . Estrofem rahim duvarını hazırlıyor fln
Benim trasnferim 9 şubatta şimdiden verdi. 3 aya kadar da devam dedi. Pruluton depot 😳🥵

Bana hem oksapar iğne hem corasprin verdi.
5 günde 1 proluton iğne, progestan fitil, duphaston, dekort, prograf, azitro antibiyotik, progynova sadece beyazları 😅

Gebelik testine kadar devam edicekmişim 🤨

tomrisn tomrisn @Gul220
Bunları transferden önce hazırlık sürecinde mi verdi transferden sonra bazılarını da ekledi mi bende şu an latewell diye bi fitil var adet bitince kullancam azitro var folik asit var aspirin var bir de estrofem var sabah akşam içiyorum başka bişey yok iğne yok bende aceba transferden sonra mı vericek

X