2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aa bende aynısı yazacaktım aynen hafif adet olacakmışım gibi bi ağrı var ama ilaçların etkisidir herhalde ne bileyim umutlanmak için de erken gibi 🙈 😁 doktor da kendini çok dinleme dedi ama ne mümkün insan bi parça birsey yakalamak istiyor tutunduğuna dair 🤷🏻‍♀️
Kendini dinlememek mümkün değil😁 kesinlikle öyle azıcık bi yerimde ağrı var hemen acaba mı diyorum🫣 hayırlısı olsun sabırla bekleyeceğiz🥰

Canım benim bundan önceki doktor öncesinde hiç ilaç kullandırmadi.
Bu doktor da eşime bana vitamin, bana başka 2 ilaç daha yazdı.
Burda aynı doktora giden biriyle görüştüm ona sadece vitamin yazılmış mesela.
13 şubatta yeni ilaçlar eklenecek yine böyle yaparsa sorucam

Evet ben de diğer denemelerde vuruldum şimdi elimde var da aslında doktor istersen vurul için rahat edecekse ama biz onu önermiyoruz artık kanser hücresini tedikliyir diye dedi . Acaba vurulsam mi emin olamadim
Kanser hücresini tetikliyoru duyunca biraz moralim bozuldu ama ne yapalım 🤷🏻‍♂️

Bunları transferden önce hazırlık sürecinde mi verdi transferden sonra bazılarını da ekledi mi bende şu an latewell diye bi fitil var adet bitince kullancam azitro var folik asit var aspirin var bir de estrofem var sabah akşam içiyorum başka bişey yok iğne yok bende aceba transferden sonra mı vericek
Transfer 9 şubat öncesinde verdi ve gebelik testi gününe kadar kullanılacak.

Herkesin kullandığı ilaçlar iğneler farklı farklı oluyor gerçekten 🫠

merhaba kızlar normalde 9 şubatta trnasferm vardı ama progesteron 6,6 cıktıgı için iptal oldu tarrusal kullanıp adet olmam istendi sonrasında diğer ay adetten sonra gidicem hersey normalse transfer günü tekrar verecekler okadar üzüldüm ki artık geçti böylesi hayırlıymış demek ki
Canım üzülmekte çok haklısın ama içini ferah tut hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay sağlıkla transferin gerçekleşsin🥹🤲🏽

Kanser hücresini tetikliyoru duyunca biraz moralim bozuldu ama ne yapalım 🤷🏻‍♂️
Bence moralini bozma boz diye demedim canım. Ben bile vurulmayi düşünüyorum diğer tedavilerimde vuruldum hep 4 gün de bir bı sıkıntı da olmadi. Ama şu da bir gerçek pruluton Depot tutunmayı sağlayan iğne şimdi ben de o iğneyi vurulmuyirum ben de tutunamazlar mi acaba diye tedirginim. Tedavimiz hassas o yüzden her şeye canımızı sıkıyoruz ama rahat olalım. Sana o iğneyi veren doktorun da bana vermeyen doktorun da vardır bir bildiği diyelim gönlümüzü ferah tutalım canim

Bence moralini bozma boz diye demedim canım. Ben bile vurulmayi düşünüyorum diğer tedavilerimde vuruldum hep 4 gün de bir bı sıkıntı da olmadi. Ama şu da bir gerçek pruluton Depot tutunmayı sağlayan iğne şimdi ben de o iğneyi vurulmuyirum ben de tutunamazlar mi acaba diye tedirginim. Tedavimiz hassas o yüzden her şeye canımızı sıkıyoruz ama rahat olalım. Sana o iğneyi veren doktorun da bana vermeyen doktorun da vardır bir bildiği diyelim gönlümüzü ferah tutalım canim
Öyle valla bir yeri tamir ederken bir yeri bozuyoruz işte 🫠
Hayırlısı olsun sağlıkla tutunsun inşallah bebeklerimiz 🤲🏽🥰

Bugün son kontrolüm vardı 16mm olmuş yumurta yarın için ovitrelle verdi doktorum transferim salı günü inşallah, ovitrelleyi yumurtanın kesin çatlaması için verdiğini söyledi doğal siklusta ovitrelle veriliyor mu birde hiç kan tahlili istemedi🤷🏻‍♀️kafam karıştı biraz
Benımde başta sadece 5 gün letu ilaç kullandım sonrası persembe bır kontrol oldum cumartesı günü de ıstedı son kontrolumdu gıttım öğünde çatlatma ıgnesı vuruldum kanda tahlılıme bakıldı yarında progestan fıtıl ve ignesıne baslıyacam 10 şubat cumartesi de transferım var

X