2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gayet net bir şekilde çıkmış inşallah sağlıkla ilerler gönlünü ferah tut tebrik ederim hayırlı olsun inşallah

evet sanırım öyle oldu
1 regl ılk klinik gidiş
2 regl opudan sonra
3 regl transfer hazırlıgı
Benim ilk reglim gidiş tedavi başlangıcı 2. Reglim opudan sonra ve hemen sonrasında transfer doktor karar veriyor buna bazan iki üç adet dönemi beklenebilir banada bekleyebiliriz bir sıkıntı olursa die galiba rahim kalınlığına göre ve sağlığına göre bekleniyor en iyisi zaten doktorun dediği tarih olur

Bugün alacağım ilaçları hesaplamazsam 135000 tuttu, bugünkü ilaçların aynısını 2 hafta önce 3000₺ tutmuştu, inşaAllah zam gelmemiştir
Bende yarın başlıyorum. Ortalama bende bu fiyat olarak olarak hesapladım. Dediğin gibi ilaç borsası günü gününe tutmuyor.

Bende yarın başlıyorum. Ortalama bende bu fiyat olarak olarak hesapladım. Dediğin gibi ilaç borsası günü gününe tutmuyor.
Bi de benim bu ödediğim 2023 fiyatları, o zaman transfer 12000 di, dondurulmuş transferde 17-20000 arasıydı yanlış hatırlamıyorsam, ben Aralık ayında opu transfer ilaçları bitirmiştim, benim transferim şubat oldu 32000 ödedim neredeyse iki kat zam gelmiş,

Bende Aralık'ta yaptırdım canım.
Tüp bebek 42 ilaçlar 30 tutmuştu.
Dondurma felan yoktur taze transferdi.
Bunda merkez de değişti fiyatta 2 kat arttı. Maaşlar 2 kat artmadi ama her şeye zam geldi 2 kat.

4750 tl mi. Yuhh artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…