2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Senin ve hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun kuzum. Benim ilk tedavide 2 yumurta oluşmuştu ikisi de transfer edilip tutmayınca geride hiç yumurta kalmadı. Her şeye sıfırdan başlamak da çok zor. Rabbim beterinden korusun. Eğer bu denemen olmazsa yenisini denemekten çekinme. Ama ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman başla.
Ben her denemede Turgut hocamla birlikteydim. Doktorumla o bağı kurduğumuz için güveniyorum.
Bende Elif hocayı çok seviyorum, burda onun hastasına çok rastlamadım. 2-3 ay dinlenip tekrar başlarım sürece. Bu sefer genetik yapılacak embriyolar, inşallah kaliteli embriyolar elde ederiz. 🙏🏻

Merhaba kızlar 💐 ben 2 ocakta transfer olmuştum negatif oldu. Bazı işlemlerden geçtim perşembe günü doktorum çağırdı dondurulmuş embriyolarım var onlar için yeni planlama yapacağız. Diyarbakır memorial'e gidiyorum. Embriyo çözdürme ücretliymiş sanırım onu biliyorum ama tekrar transfer ücreti alınıyor mu her hastanede? ✨🪷🌺🍀
ever canım alınıyor ben ikinci transferimi olacağım dondurulmuş 30 bin🙁

Kızlar 2. Transfer olcağında transfer ücretinden haric birde çözdürme ücretimi oluyor ?

Çok acımasızca.. O paralar kolay kazanılmıyor, tedavi kadar para istenmiş nerdeyse. Tüp bebek demek sadece para demek 😏
evet her şeye hesap etmedigin bir yerden para istiyorlar. oyle az miktarlarda degil pat diye 30 bin 20 bin.. her türlü verecegiz o parayı bi yola cıkmışız bir kez ama olmazsa o zor işte 🥺

Neden 22.00 den sonra etkili peki neyle alakalıymış onu söyledi mi? Uyku saatiyle mi alakalı yemek saatiyle mi alakalı
Mantiksiz da olabilir ama soyle bir sey aklima geldi okurken..gun icinde hareket halinde oldugumuz icin kan akisi daha cok olur. Gece uyurken daha etkilidir 10 dan sonra hareket azaldigi icin 😑
Resmen yorumladim 😂

Sürekli bişeyler soruyorum kadına yok arkadaşımda yapıyor ona şu iğneyi vermiş ben kulllanacakmıyım onu dedim, o doktor prokolleri takip etmiyor sanırım eski bir tedavi o çok dedi😀
Kuzum herkesin farklı bir tedavisi oluyor herkesin bünyesi farklı yani doktorun bir bildiği vardır. Ben mesela hiçbir transferim de estrofem kullanmadım demekki ihtiyacım yok. Belki sana da prednole ihtiyaç yoktur🤷‍♀️

Yaşım 31. 5 Şubat'ta 5. Gün dondurulmuş 1 adet 4ab embriyo transferi oldu. 15 Şubat perşembe test günü.

9 ay önce olumsuz bir taze transferim oldu. Klinik değiştirdik. Histereskopi yapıldı, polip alındı. Laparaskopi yapıldı sol tüp alındı.

Şu an kullandığım ilaçlar.
Prolutex iğne günde 2 defa
Clexon iğne günde 1 defa
Estrofem hap sabah 2, akşam 2
Duphastone hap sabah 1, akşam 1

Son düzenleme:
X