2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah görücez bizde pozitifi. Valla bende öyle yaptım ama kısmet değilmiş ne diyelim. Sağlıklı olsunda siz nerde tedavi oluyodunuz. Ben tranferden sonra progestan dex , oksapar ve duphaston kullandım .
Ben şişli memorial. Progestan fitil günde 2 ve folikasit kullanıyorum. Siz nerde tedavi oldunuz. İnşallah en kısa sürede görürsünüz pozitifi çok iyi anlıyorum sizi, maddi manevi çok zorlu bir süreç. Dualarım sizinle

Ahahaha kıyamam ya ne günlerdi he Biliyorum kuzeniminde ikizleri var antidepresan kullanıyor
Napıyım tüm zorluklara rağmen hayalim benim
Evet o dönemden de geçtim geçti geçti herkes büyütüyor elhamdülillah sende büyütürsün. olaya hep böyle bakarsan rahat geçer inşallah benimkiler 34 haftalık doğdu mesela ve ikiz oldukları için oyun gruplarına götürdüğümde gelişimsel özelliklerinin yaş grubuna göre çok geride olduğunu farketmiştim. (Dansa katılmama, gösterilen hareketleri tekrar etmeme, makas tutmama vb) Pedagog ile görüştüm gayet normal olduğunu doğum haftasının bile etken olduğunu söylemişti. Takviye etkinlikler veriyorlar ev içinde sürekli gün içerisinde onları yapıyorsun çocuklara ve 6 ayda yaş gruplarını yakaladılar mesela . Her süreçlerinde pedagog yardımı alırsan daha kolay ilerliyor yükün hafifliyor.

Yaaa çok teşekkür ederimm inşallah ben acıbadem atakentteyim, herkes tabi farklı ilaç kullanmış ama vucut yabancı algılamasın diye bişey kullanmadım, bi progestan dex var bşrde duphaston

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…