2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim valla hicbir seye dikkat etmedim.. ama yumurta kalitesi icin soyle bir sey soyleyebilirim. D vitamini ve omega 3.. goz kurulugu icin kullanmistim. Yazdan beri..sonra rastgele gordum kalitesi icin iyiymis. (Dogrulugunu bilmiyorum ama oyle okudum) 8 yumurtam dollenmisti 5. Gune geldiler 2 tanesi transfer 2 tanesi donduruldu..digerleri kalitesi dustugu icin gitti... yani yasima gore (38) iyi cikti ben beklemiyordum. 1. Cocuk icinde cok ugrasmistim. 6 sene oldu yumurta sayimda ve kalitede dusus olmamasi beni sasirtti acikcasi

ayyy maşallah ne kadar belirgin şuan betan baya yüksektir
Gonlum tek bebisten yana :) nasip olursa 2. Bebegim olacak 5 yasinda bi askim var cok kararsiz kalmistim. Ilki icinde cok ugrastim cunku 3 dusuk sonrasi (hepsi tup bebek) kizim dogal yolla oldu... tekrar denemek istedim yasimda daha fazla gecikmeden... bidaha denemicektim yani.. umarim saglikla devam eder.

Canım bende şişli memorial e gidiyorum. Ben burda sadece transfer ücreti ödedin embriyo çözdürmeye ücret almadılar.

Anladım canım bakalım hayırlısı inşallah tutunurlar da

Ay buldum seniii merhabaaa senin ayın kaçında olmuştu transfer, dondurulmuştu dimi.
Ayın 8’inde transfer oldum kuzum pazar 10. gün diye pazartesi tahlile gel dediler. Çok bir belirtim yok ama sanki kasığımda benimle birlikte gibi geliyor. 12 yumurtadan sadece 2’si 5. güne ulaşınca doktor çift transfer yapmaktan vazgeçti ve birini dondurdu. Allahtan ikisi de 6AA kalitesinde.
Dua ediyorum hepimiz sağlıkla anne olalım diye

Hadi inşallah 12 güne istedi dimi test
Of bende merak ediyorum ama bence artmadı, sağ kasığımda da nasıl bir batma var
6 subat transfer 13 gun sonra oluyor 19u ilk kez bu kadar gec goruyorum ..5.gun embriyosu icin
Benim agrim sizim yok.normalde yarin adet gunum. Ama ilactan zaten tutmasaydida olmayacaktim..lekelenmede yasamadim. 4 gebeligimde de yasamamistim ama.
Neler cektim beeee . Bazen dusunuyorum da
Zaten hayatta hicbir sey onume dusmez.hep tirmalamaca.

Benimde 5 yaşında bi aşkom oğlum war canım onu evlenır evlenmez buldum hamılelık doğum baştan Aşağı hersey çok kolaydı çok rahattı ama sonrası benim için çok yorucu ve üzücü geçti malesef son umudum

Yaa sizin 2. Çocuğunuz Allah bağışlasın gerçekten çok iyi, ben hep tek transfer istedim, çift transfer hiç denemedim, ikiz beni çok korkutuyor. Hadi inşallah buda oldu, sağlıkla gelsin. Bende 1-2 ay dinlenip tekrar başlarım, d vit kullanıyorum, omega kullanmadım. Başlamadan önce tüm değerlerinize bakmışlarmıydı

Bende 41 yaşındayım, 1 adet 5. Gün, transfer 13.Şubat

Yaa ben seviniyorum. Ama bir yandan da kizim icin uzuluyorum. Aslinda ona kardes icin daha cok istedik..cunku bize aslina bakarsan o yetiyor. Normal mi bu duygum ona karsi cok duygusalim. Annemle esimin 2.cocuk icin destegi coktu. 2 senedir dogal deniyorduk. Olmayinca yine tekrar tup bebek surecine girmem diyordum..cok yoruldum ilkinde o da etkili. Kayiplar vs.
Bilmiyorum yani sanki ona ihanet ettim gibi. Anormal miyim... bu bebege de haksizlik etmis oluyorum..tabi ki istiyorum..anlatabildim umarim ya degisik duygular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…