2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaaaaa maşalllaahhhh çok iyiiii😊 çok sevindimm 😊dur gaza geldim bende yaparım 1 tane daha 😀 pozitifi görenlerden tavsiye alıcam, ne yediniz ne içtiniz:) transferden sonra nezaman kalktınız😊 inşallah kanda da çok güzel bir değer görüceksin 😊
Canim valla hicbir seye dikkat etmedim.. ama yumurta kalitesi icin soyle bir sey soyleyebilirim. D vitamini ve omega 3.. goz kurulugu icin kullanmistim. Yazdan beri..sonra rastgele gordum kalitesi icin iyiymis. (Dogrulugunu bilmiyorum ama oyle okudum) 8 yumurtam dollenmisti 5. Gune geldiler 2 tanesi transfer 2 tanesi donduruldu..digerleri kalitesi dustugu icin gitti... yani yasima gore (38) iyi cikti ben beklemiyordum. 1. Cocuk icinde cok ugrasmistim. 6 sene oldu yumurta sayimda ve kalitede dusus olmamasi beni sasirtti acikcasi

ayyy maşallah ne kadar belirgin şuan betan baya yüksektir🤩🧿
Gonlum tek bebisten yana :) nasip olursa 2. Bebegim olacak 5 yasinda bi askim var 💜 cok kararsiz kalmistim. Ilki icinde cok ugrastim cunku 3 dusuk sonrasi (hepsi tup bebek) kizim dogal yolla oldu... tekrar denemek istedim yasimda daha fazla gecikmeden... bidaha denemicektim yani.. umarim saglikla devam eder.

Merhaba kızlar 💐 ben 2 ocakta transfer olmuştum negatif oldu. Bazı işlemlerden geçtim perşembe günü doktorum çağırdı dondurulmuş embriyolarım var onlar için yeni planlama yapacağız. Diyarbakır memorial'e gidiyorum. Embriyo çözdürme ücretliymiş sanırım onu biliyorum ama tekrar transfer ücreti alınıyor mu her hastanede? ✨🪷🌺🍀
Canım bende şişli memorial e gidiyorum. Ben burda sadece transfer ücreti ödedin embriyo çözdürmeye ücret almadılar.

Evet o dönemden de geçtim 🫣🫣🫣 geçti geçti herkes büyütüyor elhamdülillah sende büyütürsün. olaya hep böyle bakarsan rahat geçer inşallah 🥰🥰 benimkiler 34 haftalık doğdu mesela ve ikiz oldukları için oyun gruplarına götürdüğümde gelişimsel özelliklerinin yaş grubuna göre çok geride olduğunu farketmiştim. (Dansa katılmama, gösterilen hareketleri tekrar etmeme, makas tutmama vb) Pedagog ile görüştüm gayet normal olduğunu doğum haftasının bile etken olduğunu söylemişti. Takviye etkinlikler veriyorlar ev içinde sürekli gün içerisinde onları yapıyorsun çocuklara ve 6 ayda yaş gruplarını yakaladılar mesela . Her süreçlerinde pedagog yardımı alırsan daha kolay ilerliyor yükün hafifliyor.
Anladım canım bakalım hayırlısı inşallah tutunurlar da 🥹🥰

Ay buldum seniii merhabaaa 😀😀😀senin ayın kaçında olmuştu transfer, dondurulmuştu dimi.
Ayın 8’inde transfer oldum kuzum pazar 10. gün diye pazartesi tahlile gel dediler. Çok bir belirtim yok ama sanki kasığımda benimle birlikte gibi geliyor. 12 yumurtadan sadece 2’si 5. güne ulaşınca doktor çift transfer yapmaktan vazgeçti ve birini dondurdu. Allahtan ikisi de 6AA kalitesinde.
Dua ediyorum hepimiz sağlıkla anne olalım diye ☺️💚🙏

Hadi inşallah 😊 12 güne istedi dimi test
Of bende merak ediyorum ama bence artmadı, sağ kasığımda da nasıl bir batma var
6 subat transfer 13 gun sonra oluyor 19u 🫣 ilk kez bu kadar gec goruyorum ..5.gun embriyosu icin
Benim agrim sizim yok.normalde yarin adet gunum. Ama ilactan zaten tutmasaydida olmayacaktim..lekelenmede yasamadim. 4 gebeligimde de yasamamistim ama.
Neler cektim beeee . Bazen dusunuyorum da 🥹
Zaten hayatta hicbir sey onume dusmez.hep tirmalamaca.

Gonlum tek bebisten yana :) nasip olursa 2. Bebegim olacak 5 yasinda bi askim var 💜 cok kararsiz kalmistim. Ilki icinde cok ugrastim cunku 3 dusuk sonrasi (hepsi tup bebek) kizim dogal yolla oldu... tekrar denemek istedim yasimda daha fazla gecikmeden... bidaha denemicektim yani.. umarim saglikla devam eder.
Benimde 5 yaşında bi aşkom oğlum war canım onu evlenır evlenmez buldum hamılelık doğum baştan Aşağı hersey çok kolaydı çok rahattı ama sonrası benim için çok yorucu ve üzücü geçti malesef son umudum

Canim valla hicbir seye dikkat etmedim.. ama yumurta kalitesi icin soyle bir sey soyleyebilirim. D vitamini ve omega 3.. goz kurulugu icin kullanmistim. Yazdan beri..sonra rastgele gordum kalitesi icin iyiymis. (Dogrulugunu bilmiyorum ama oyle okudum) 8 yumurtam dollenmisti 5. Gune geldiler 2 tanesi transfer 2 tanesi donduruldu..digerleri kalitesi dustugu icin gitti... yani yasima gore (38) iyi cikti ben beklemiyordum. 1. Cocuk icinde cok ugrasmistim. 6 sene oldu yumurta sayimda ve kalitede dusus olmamasi beni sasirtti acikcasi
Yaa sizin 2. Çocuğunuz💜 Allah bağışlasın 😊 gerçekten çok iyi, ben hep tek transfer istedim, çift transfer hiç denemedim, ikiz beni çok korkutuyor. Hadi inşallah buda oldu, sağlıkla gelsin. Bende 1-2 ay dinlenip tekrar başlarım, d vit kullanıyorum, omega kullanmadım. Başlamadan önce tüm değerlerinize bakmışlarmıydı

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
Lilakahve Lilakahve 322 adet 5.gün9 Şubat
@Papatya6565291 adet 5. Gün9 Şubat
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. Gün19 Şubat
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
@tatli37372 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@nuratly221 adet21 şubat
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
R rosee67 401 adet2 şubat:anneadayı:
H Htc1059 402 adet 5.gün8 Şubat
@turkuaz 92 adet 5. Gün5 Şubat
@Zurich422 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün12 Şubat
@denizperisii281 adet 6, GünŞubat 4.hafta
edosko edosko 381 adet6 Şubat
@elbet1gun322 adet 5. Gün19 Şubat
@namuzmr301 adet 5. Gün2 Şubat:anneadayı:
@ikizannesi_342 adet 5.gün8 şubat
@royal4302 adet 4.gün3 Şubat
@sinemsensinem321 adet9 Şubat
@birogretmenyldz282 adet 5.gün9 Şubat
@gokcenalpk352 adet 5. Gün3 Şubat:KK43:
@Cilek Mia321 adet 5. Gün26 Şubat
@yagmurumsu421 adet 5. Gün2 Şubat
@Lovelyy35293 adet 3.günŞubat 4. Hafta
@Ay42382 adet 3.gün3 Şubat
@frdn361 adet16 Şubat
@beyhudertler321 adet 5.gün13 Şubat

E Eftelya3535
2 adet 5. Gün3 şubat:anneadayı:
@nehirgibi99271 adet 5. Gün6 Şubat
@semraitmc281 adet 5.gün5 Şubat:anneadayı:
@Lilaa91322 adet 5. Gün22 Şubat
@zehraamm1282 adet 5. Gün5 Şubat:anneadayı:
@Derdimvarr321 adet 5.günŞubat 4.hafta
@wasakkkk301 adet 5.gün11 Şubat
@kareportakal311 adet 5. Gün31 Ocak:anneadayı:
@mutlubahar232 adet 3.gün4 Şubat
@Sumosssssssss1 adet 5.gün12 Şubat
@gamze9183321 adet 6.gün15 Şubat
@Jal_93281 adet 5.gün1 şubat:KK43:
@bsraaabsra321 adet 5.gün7 Şubat
@ilm12412 adet 5.gün6 Şubat
@gunes916322 adet 5.gün3 Şubat:anneadayı:
@skyfll241 adet 5.gün21 Şubat
@gunesss34291 adet3 Şubat:anneadayı:
@ArzDGN381 adet 5.gün7 şubat
@dlk07362 adet 6.gün8 Şubat
@Miray1986371 adet 3.gün14 Şubat
@mrvzgr352 adet 3.gün9 Şubat
V vildone 341 adet 5.gün5 Şubat:anneadayı:
@Picassoo01282 adet 5.gün9 Şubat
@Margee362 adet 6.gün20 Şubat
@tupbebekcinu331 adet 3.gün7 Şubat
@umut357281 adet 5.gün16 Şubat
Bende 41 yaşındayım, 1 adet 5. Gün, transfer 13.Şubat

Benimde 5 yaşında bi aşkom oğlum war canım onu evlenır evlenmez buldum hamılelık doğum baştan Aşağı hersey çok kolaydı çok rahattı ama sonrası benim için çok yorucu ve üzücü geçti malesef son umudum
Yaa ben seviniyorum. Ama bir yandan da kizim icin uzuluyorum. Aslinda ona kardes icin daha cok istedik..cunku bize aslina bakarsan o yetiyor. Normal mi bu duygum 😪 ona karsi cok duygusalim. Annemle esimin 2.cocuk icin destegi coktu. 2 senedir dogal deniyorduk. Olmayinca yine tekrar tup bebek surecine girmem diyordum..cok yoruldum ilkinde o da etkili. Kayiplar vs.
Bilmiyorum yani sanki ona ihanet ettim gibi. Anormal miyim... bu bebege de haksizlik etmis oluyorum..tabi ki istiyorum..anlatabildim umarim ya degisik duygular.

X