2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yumurta çatlatma iğnesi ile rahim hazırlanmaz. Progestan dex kullanmaya başladım ben opudan sonra ve progestan fitil ile hazırlan
Dondurulmuş embriyoydu benimkiler önce yumurta geliştirici kullandım daha sonrada çatlatma iğnesi vurundum öyle transferim yapıldı ilk transferim tutmadığı için böyle farklı bi yol denendi

Merhaba kızlar ben 2 ocakta transfer olmuştum negatif oldu. Bazı işlemlerden geçtim perşembe günü doktorum çağırdı dondurulmuş embriyolarım var onlar için yeni planlama yapacağız. Diyarbakır memorial'e gidiyorum. Embriyo çözdürme ücretliymiş sanırım onu biliyorum ama tekrar transfer ücreti alınıyor mu her hastanede?

Dondurulmuş embriyoydu benimkiler önce yumurta geliştirici kullandım daha sonrada çatlatma iğnesi vurundum öyle transferim yapıldı ilk transferim tutmadığı için böyle farklı bi yol denendi
Kuzum klasik yöntem aslında bu. Genel de bu yöntem uygulanıyor bir de muhtemelen cetrodite verilmiştir erken çatlamayı önlemek için ama bu rahime transfere hazırlık değil. Folikülleri opuya hazırlamak için uygulanan yöntemdir. Rahim hazırlığı opudan sonraki süreçte oluyor canım

Merhaba kızlar ben 2 ocakta transfer olmuştum negatif oldu. Bazı işlemlerden geçtim perşembe günü doktorum çağırdı dondurulmuş embriyolarım var onlar için yeni planlama yapacağız. Diyarbakır memorial'e gidiyorum. Embriyo çözdürme ücretliymiş sanırım onu biliyorum ama tekrar transfer ücreti alınıyor mu her hastanede?

Evet alınıyor artı transfer başlı başına ek ücret

Hic beklemiyordum bu kadar...
Yaaaaa maşalllaahhhh çok iyiiii çok sevindimm dur gaza geldim bende yaparım 1 tane daha pozitifi görenlerden tavsiye alıcam, ne yediniz ne içtiniz:) transferden sonra nezaman kalktınız inşallah kanda da çok güzel bir değer görüceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…