2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 1 çocuğum war şükür 2. Çocuk istiyoruz bir türlü olmadı hiç bir problem gozukmedıgı halde normal yolla olmadı çok fazla düşüğüm oldu en son karsr verdık tüp bebeğe 5 şubatta 5. Gün dondurulmuş embriyo transferin oldu genetik teste gönderdigmz 4AA kalite sol tarafımda ağrı oluyordu bugün hafif kahverengi leke geldi dayanamadm test yaptım pozıtıf cıktı sizce bugün kan versem değeri cıkarmı 8.gün

Eklentiler

• 4C8A1168-C153-4E39-AC37-0BC0A78613EC.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 71
Bende aşılamayı orda oldum gerçekten konforu güzeldi. Opudan sonra açsın bide çubuk krakerle su vermeleride saçmaydı hatta bi kız ikinci suyu istedi tek verebiliyoruz dediler. 50 bin lira oldu bide ücreti
Yuh ona denk gelmedim ben almamıştım onları galiba çok ağrım olmuştu orda ve bu transfer işlemim bitsin ordaki hemşire ile konuşacağım şeyler var iki kere söyledim eşime çıktığımı söyler misiniz telefonumun şarjı bitti diye çıkıp da bişey dememiş hasta bakıcıya dedim abla çıktığımı söyler misin lütfen diye o da gidip bişey dememiş şu an transferimin olmasını bekliyorum transferim olsun ondan sonra avukata danışıp hastaneye mahremiyetle ilgili suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum

Çok net çıkmış canım tebrik ederim bence yaptırabilirsin

Ben burdayım diyor
pozitif görünüyor zaten bence 10.günde ver kanı.
Zaten 2 günde bir artışı takip edicen sonrasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…