🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

O marka hakkında bilgim yok ama yumurtlamayı , öncesini ve çatlamayı değerlendirmek lazım, yumurtlama ve öncesi daha önemli hatta.

Canim Cumadan bugüne kadr üstteki gibiydi bugün alttaki gibi oldu o zman cumayı çatlama olarak kabul edicem
Daha koyu çizgi oluşmadı mı canım . Üsteki lh çizgin bana biraz silik geldi . Ondan daha koyu varsa üstekinin günü çatlamıştır . Benim lh çizgisi çok koyuydu . Senin üsteki gibi olduğunda anladım ki çatlamış

Oldu canm salı çarşamba pikti perşembeden koyuydu cuma C.tesi paylaştığım üstteki gibiydi bugnde alttaki gibi o zman cuma çatlamış

Oldu canm salı çarşamba pikti perşembeden koyuydu cuma C.tesi paylaştığım üstteki gibiydi bugnde alttaki gibi o zman cuma çatlamış
perşembe günü, Salı çarşambadan biraz da olsa daha açıksa çarşamba gecesi ya da perşembe çatlamıştır . innovita bana şans getirmişti , sana da getirsin inşallah

Canım adetimin üçüncü günü gittim çatlamamış dediğinde ozaman dahada çatlamaz bu ay öbür aya artık.kadınlar kulübünde okumuştum incir fshı yükseltti diye
Biliyorum canım gelecek adetinden bahsettim zaten benim de aynı şekilde oldu.kist konusunda maalesef her açıdan tecrübeliyim. Ben hiç görmedim de okumadım da bence istisna bir örnektir o , ama her yerde yazan ve bilinen prolaktini yükselttiği normalde. İncir kürünü yapan bir çok kimse var var çünkü fsh ı yükseltseydi bu kadar yaygınlaşamazdı o kişiye özel denk gelmiştir diye tahmin ediyorum ya da kişiler.
Birini düşürsek diğeri çıkıyor onu düşürsek öteki fırlıyor nedir bizim bu çektiğimiz valla ya bir çok annenin bu hormonların varlığından bile haberi yok çocuklarıyla yuvarlanıp gidiyorlar

yok canım niye öyle olsun benim de hep ateşim de çatlamadan sonra ki 3 5.günlerde ekstra bir düşüş oluyor nedense ama pek bir anlamı yok sanırım.tabi yerleşme düşüşü olur inşallah senin ki
Bebıskom bızım ateste bızım gıbı bıraz çılgın sanırımsımdı ölçtüm 36.70 cok ılgınc ya.sabah uyanır uyanmaz hıc yataktan cıkmadan ölçüyorum oysaki.enteresan ılk kez ölçüyom bu arada ben yataktan cıkmadan,önceden gun ıcınde bakıyodum oylesıne.ılklerı yasıyoruz bu aydegerlendırdın demı dunu

Selamün aleyküm kızlar.. bugün yine nobetim var. Çatlatma iğnesi nin 12. Günü kan verdim 3 çıktı. Umut var mı hala yoksa çatlatma iğnesi nin etkisi mi sizce
Bence çatlama ıgnesının etkısı gecmıstır canım.sabah test yaparsan anlarsın.varsa 10 fln olur yarına,silikte olsa cıkar tesste.ınsallah vardır

Ben de gün içinde bir kaç kere denemiştim aşırı fark ediyor sabahki ile arasında 1 tam sayıya kadar oynuyor o yüzden hiç bakmam gün içinde ama sabah hep alışkanlık oldu üçüncü ölçtüğümü kaydediyorum
Değerlendirdim canım gece ,bugünde hatta muhtemelen yarın da denerim ya nasip deyip çekilirim kenara artık iki günde bir gene devam ederim muhtemelen pişman olmamak adına adete bir kaç gün kala yumurtlayıp gebe kalanları duyunca sürekli o pişmanlığı duyuyorum çünkü

kızlar cuma günü karnıma bıçak saplandı sanki ve sonra akıntı geldi doktorum çatlama olabilir dedi eve geldim cuma ovülasyon testi yaptım negatif çıktı ona rağmen eşimle değerlendirdik bugünde ovülasyon testi yaptım akıntı vardı çift çizgi çıktı ama eşimi nöbete çağırdılar havalimanına gitti taaa sabah gelicek yarını değerlendirsem yinede olur mu çatlama yarında sürer mi sizce

Eklentiler

• IMG_6579.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 60
bu arada T çizgisi cok koyu C çizgisi daha orta koyu

Olur canm bence hiç degerlendrmrmekten iyidir hem belki yarında Yumrtlama devam edecek

bu arada T çizgisi cok koyu C çizgisi daha orta koyu
Canım bende cok asırı kafamı taktım bu duruma sonradan dahada kötü oldu,oluruna bırak kuzum.zaten ıcerde var,yarında degerlendırınce hıcbı sorun olmaz Allahın ıznıyle.ovu testlerı cok ıyı bısey bı yandan,bıyandanda ınsanı depresyona surukluyor..hıc kafanı takmamaya calıs

Valla bebısm benım cınsellıge bakısım degıstı aşırı sogudum bılıyomusun.eskı hayatımız hıc kalmadı bu cocuk mevzuu yuzunden.sureklı hadı degerlendırmemız lazım hadı şöyle hadi dur yastık koyalım bla bla bla.ne tat kaldı ne tuz 1 yıldırbu ay şöyle yapcam bıdakı yumurtlamaya kadar hiiiç ilişki yapmıcam zeroooadetın 12.gunu baslıycam pik olunca 2-3 kez daha ve kapanış

Adete bı kac gun kala olması cok zor bı ıhtımal bence ya.sana bısey sorcam bı kere dongunun 19. Gunu progestron testı vermıstm 8 cıkmıstı,bu kesın olarak yumurta catlamıs demek demı.demekkı 19. Gune kadar kesın catlıyor.sende ver bıkere aklında soru kalmasın eger kesın catlama işaretiyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…