🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Onu da yumurtlama günü gibi 12 gün bekleyip test yapıyosun demi dur bakalım çatlatma iğnesinden belirti görmeyip ama pozitif ne yorumlar okuduk burda
Kuzum doktor normalde 14. Gün kan ver diyor ama ben bu sabırsızlıkla o kadar bekleyemem diye silinme takibi yaptım
İnşallah artık hepimiz görelim o pozitifleri bebişim yaa

kızlar az önce şirkette yemek yerken kasığıma çok kötü bir bıçak saplama şeklinde ağrı girdi sonra kendi kendine geçti şimdi yine ufak bıçak batmaları şeklinde ağrılar var regl olamam daha 14 gün var reglime, eşimle defalarca ilişkiye girdik acaba yerleşme ile yada döllenme ile alakalı olabilir mi ne diyorsunuz?

Bebısım cok guzel degerlendırıyordum pazar pazartesı salı degerlendırdım.çarsamba pik oldu bidahada degerlendırmedım degerlendırmeyıde dusunmuyorum artıkkaçan kactı cunku esımede ceza olsun benı sınırlendırdı.bızım yavrumuzdan onun eglencesı daha onemlı oldugu ıcın cezalı kendısı

Yaa sende mi iğne kullandın kaçıncı günün bugün
Öyle de olur bence zaten önemli olan koyulaşma görmek 4 test yeterli
Bebegım ınsallah cıft cızgıyı gorursun o kadar ugrasmıssın bu aytest sonucunu bızıde etıketle.ayy edayıda cok merak ettm.ınsallah sevıncten gırmıyordur kuzum

14 gün varsa çatlama olabilir mi acaba
sa

Kuzum doktor normalde 14. Gün kan ver diyor ama ben bu sabırsızlıkla o kadar bekleyemem diye silinme takibi yaptım
İnşallah artık hepimiz görelim o pozitifleri bebişim yaa
Ee sen 11.12. Günde başla evde testlere o kadar da dayanmak zor biliyorum ama amin bebişim inşallahhhh❤❤❤

Amin canım inşallah hepimiz en kısa zamanda sağlıklı Salih evlatlarımız olur. Testin koyulugu nasıl çektinmi fotoğraf
Amiin amiinn canım
Hepsini bir çekmedim şimdi de dışrdayım ama bu sabahkini atıyım yarına tamamen silinir

Eklentiler

• IMG_0174.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 37
Kuzum güzel de değerlendirmişiniz içerisi sperm doluymuş inşallah bir tanesi yumoşu döllemiştir
Bu kocalar hep böyle ya yumurtlama zamanı birşeyler olacağı tutuyor cezayı hakediyorlar

Bebegım ınsallah cıft cızgıyı gorursun o kadar ugrasmıssın bu aytest sonucunu bızıde etıketle.ayy edayıda cok merak ettm.ınsallah sevıncten gırmıyordur kuzum
İnşallah kuzucumm hepimiz görelim çift çizgileri inşallah
Etiketlerim tabi bebeğim, inşallah öyledir kuzum ya aksini düşünmek istemiyorum

Ee sen 11.12. Günde başla evde testlere o kadar da dayanmak zor biliyorum ama amin bebişim inşallahhhh❤❤❤
Kuzum yarın tamamen silinecek sanırım 2 güne koyulaşma olursa vardır yoksa yoktur sanırım
Hakkımızda hayırlısı olsun kuzum sen ne zaman yapmayı düşünüyorsun test

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…