🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Burada insanların birbirini hiç görmeden kız kardeşlik yapmasını çok seviyorum 😂🫶🏼benimde bata 9 gün kaldı sanki batma var gibi hissediyorum. Hiç ovülasyon falan yapmadım hayatımda hep gelişine gelişti olaylar 😂 istiyorum ama üzerine çabam olmadı. Kasımda kimyasal geçirdim bu ayda negatif görürsem şubatta testlerle artık girişicem bu işlere. Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebeklerimizle doldursun inşallah 🫶🏼🙏🏻

bende de kaşıntılar başlıyor al diye :KK48:
ben stok yaptım ne yapim en sevdiğim hobim oldu resmen gebelik testi almak😂 bi kac defa eczane var işyerine yakın ordan alıyordum en son gittiğimde artık beni tanıyorlar bakışlarından sanki acıdılar bana bişeyler önermeye başladılar bende daha utandım eczaneye gitmeye internetten alıyorum😢

ben stok yaptım ne yapim en sevdiğim hobim oldu resmen gebelik testi almak😂 bi kac defa eczane var işyerine yakın ordan alıyordum en son gittiğimde artık beni tanıyorlar bakışlarından sanki acıdılar bana bişeyler önermeye başladılar bende daha utandım eczaneye gitmeye internetten alıyorum😢
dimi ya hobimiz oldu ay bende artık başka mahallere gidiyorum beni tanımasnlar diye ajan gibi şekilden şekle giriyorum :KK48:

dimi ya hobimiz oldu ay bende artık başka mahallere gidiyorum beni tanımasnlar diye ajan gibi şekilden şekle giriyorum :KK48:
ya sorma onuda yaptım ikinciye gidince tanıyorlar işte ben bu kadar zor olacagını hiç bilmiyordum😂kız ben kuzenlerin hepside dogurdu bi ara demiştimya hepsi hamile diye ben hala bekliyorum 😢

Selam hanımlar benimde bata 6 gün kaldı dün gebelik testi yaptım idrarda 7 gün kala koskocaman bir negatifi gördüm , predictoe early en iyisi diyorlar o sebepten moralim bozuldu. Ovulasyon testi vardı evdede dün bel ağrım olunca onu yaptım çift çizgi çıktı çok saçma bi durum oldu ya😞😞

ya sorma onuda yaptım ikinciye gidince tanıyorlar işte ben bu kadar zor olacagını hiç bilmiyordum😂kız ben kuzenlerin hepside dogurdu bi ara demiştimya hepsi hamile diye ben hala bekliyorum 😢
en güzeli internetten al kimseyle muhattap olma :) benmde yeğenim benmle bir evlendi çocuğu 1.5 yaşında hayır ne bu aceleniz :))

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
Canım basınız sağolsun Rabbim tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin inşallah 🤲 ben de Ağustos ta sezeryan oldum 52.gunumde regl olmaya başladım yanlış hatırlamıyorsam 2.ve ya 3.adette hamile kalmıştım ama kimyasal oldu ilk bebeğim tüp Bebek ti o yüzden şimdi bende normal yolla hamile kalmak istiyorum bakalım oğluma kardeşi gelsin istiyorum 🥰 tüp Bebek süreci maddi manevi çok zorlandığımız bi şeydi çünkü 😕

en güzeli internetten al kimseyle muhattap olma :) benmde yeğenim benmle bir evlendi çocuğu 1.5 yaşında hayır ne bu aceleniz :))
nasip işte canım napalım ama benim inancım var bi şekilde biz de anne olacaz hayırlısıyla o kadar zorluktan gectikki bizimki daha da güzel olacak 🙏

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
başın sağolsun canım rabbim tez zamanda yerini doldursun benim bildiğim sezeryanda 6 ay bekleyın diyorlar kürtajda bile dr bana 3 ay korun demişti yani bilemedim dikişlerin var sonucta başka doktora daha görünmende fayda var diye düşünüyorum yinede sen bilirsin

X