🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

yok beta 0.1 canım daha adet olamadım ki pcos varya bende geçen ay 23nde oldm
Pcos olunca degerler boyle mı oluyorda bu sonuclara gore gayet yumurtlamıssın ve kalıtelıymıste yumurtan.bence sen bu 10 gun ıcınde yumurtlamıssın.prolaktının yuksek dıye tutmuyor olabılır.ılac verdımı dr un

maşallah canım, ek takviye vs kullanıyor muydun? darısı başımıza inşallah
Şöyle canım 2 yaşında kızım var kızıma da hamile kalmadan önce rahim filmi çekildim tek tüpüm pahalı çıktı ve polikistik overim vardı tek tüple kendi kendime kızıma hamile kaldım. Tekrar bebek için bu ay doktora gittim doktor yine rahim filmi çekti bu sefer tıkalı olan yeri de açtı. 3 ay deneyin dedi doktorum hep aynıydı bu 2 gebeliğimde de maxiper takviye verdi ve kilomu korumamı söyledi bu şekilde oldu ikisi de

Bebişimm 😍 sende ne var ne yook 🤩

Bebısmmm sende yaz arada🥰amaan ben bu ay cok guzel bı yumos yakalamıstım ama degerlendıremedık bıttı gıttı.bıdahakı aya artık😊balık yagı corek otu bal cok ıse yaradı adet olursan sende dene kuzucum
Oyy yazarım kuzucum tabi çok sık girmiyorum ama arada merak edip bakıyorum ☺️
İnşallah yakın zamanda hepimiz görelim pozitifleri 🥹
Yaa neden değerlendiremediniz kuzum ya hiç mi değerlendiremediniz yoksa pik ya da çatlamayı mı 🥺

Bebişimm 😍 sende ne var ne yook 🤩

Oyy yazarım kuzucum tabi çok sık girmiyorum ama arada merak edip bakıyorum ☺️
İnşallah yakın zamanda hepimiz görelim pozitifleri 🥹
Yaa neden değerlendiremediniz kuzum ya hiç mi değerlendiremediniz yoksa pik ya da çatlamayı mı 🥺
Ahah bu ay incir havuc kürlerine düştüm 21 gün yaptım ama bat da 30-31 ocak arası sen naptın nasılsın bacım ❤❤

Ahah bu ay incir havuc kürlerine düştüm 21 gün yaptım ama bat da 30-31 ocak arası sen naptın nasılsın bacım ❤❤
Yaa inşallah şifa olmuştur kuzucum bebek getirir inşallahh 😍❤️
Ben bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım kuzum, bugün 8. günüm bekliyorum bakalım ama hiç belirti falan yok umudum sıfır 😂

Kızlar ya çatlama olunca mi ağrı kesiliyor yoksa yine de devam eder mi iki gün önce yumurta aki gibi akıntım oldu ama ağrım hala devam ediyor üç gündür de ovulasyon testi yapmadığım için tam olarak bilemedim 😕

Yaa inşallah şifa olmuştur kuzucum bebek getirir inşallahh 😍❤️
Ben bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım kuzum, bugün 8. günüm bekliyorum bakalım ama hiç belirti falan yok umudum sıfır 😂
Onu da yumurtlama günü gibi 12 gün bekleyip test yapıyosun demi dur bakalım çatlatma iğnesinden belirti görmeyip ama pozitif ne yorumlar okuduk burda 😍😍😍😍

X