🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bu arada çatlatma iğnesi daha önce de oldum ama hep göğüs ağrısı yaşardım bunda hiç yok ya niye böyle oldu acaba yumurta lar da catlamamis dedi doktor

Merhaba bende balık yağını bir gebenin Günlüğü sayfasından aldım Memnun kaldınız mı acaba Ben daha 10 gündür kullanıyorum da yumurta kalitesi için benim fsh yüksek onu düşürmek içinde biseyler deniyorum civan perçemi aslan pençesi filan destek olarak da balık yağı falan almıştım folik asit de kullanıyorum bir de bal arı sütü Propolis vesaire karışım kullanıyorum

Üslubum sert evet, bilmem belki de psikolojim bozuktur o kadar üzgünüm ki kızlar, her gün deprem oluyor burda Malatya'dayım bu arada, benim, ailemin, kimsenin can güvenliği yokken ben ikinci çocuğu düşünüyorum sanki bu çocuğumu çok güzel bir gelecek bekliyor burda birde ikinci çocuğu düşünüyorum.. yoruldum hemde çok yoruldum yıprandım artık, nolur bitsin artık nolur kimse de psikoloji kalmadı burda

Kızlar merhabalar inşallah şanş getirir hepimize bu mübarek kandilde hepimiz hamile olduğumuzun haberini alırız beni de yazar mısınız ? Sad 11 Ocak Bat 2 Şubat

haddim değil kusura bakmayın ama şartlar uygun değilken neden 2.çocuğu düşünüyorsunuz? çocuklarımız söz konusu olduğunda ki ben sadece kedi annesiyim duygudan önce mantığın devreye girmesi gerekmez mi? sağlıklı düşünüp onu koruyup göz ardı etmemek ve yanlış kararlar vermemek adına.

Geçmiş olsun canım çok geçmiş olsun kayserideyim bende burda ben de çok hissettim dünki depremi Allah yardımcımız olsun inşallah

Yaa bildirim düşünce bi heyecan yaptımm
İyiyim kuzuşum ben aynı devam bir takım denemeler beklemeceler falan sen nasılsıın ne var ne yok bebişim
Bebısmmm sende yaz aradaamaan ben bu ay cok guzel bı yumos yakalamıstım ama degerlendıremedık bıttı gıttı.bıdahakı aya artıkbalık yagı corek otu bal cok ıse yaradı adet olursan sende dene kuzucum

selam kızlar gebe kalmak istiyorum pcosluyum dün kan verdim sonuçlarım :

E2:347.2
FSH:2.24
LH:9.31
PRL:62.49
PROGESTERON: 24.29

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…