🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Benide ekler misiniz SAT 5 Ocak BAT 6 Şubat

Selam arkadaşlar ben 7 aylık evliyim kist çıktı tedavi gördüm geçti folik asitler derken yumurta çarlatma iğnesi vurdum her ay 23 24 de adet olurken aralık 18 de adet oldum ve şu an hala adet olmadım sancım var test yaptım çıkmadı eşim kan verelim dedi ama stresten acabalardan yoruldum henüz erken ama ne olur yardımcı olun buradaki insanlar çok samimi

Kuzum merhaba aynısı benımde basıma geldı cok hevesle gıttım kan verdım sonra cok canım sıkıldı.testte az bıle olsa cızgıyı gorunce kan verırsen üzülmezsinnacızane tavsıyem once testte ıncede olsa cızgı gormenden yana.

Kızlar sizce pik mi ilk 2 3 dakikada böyle hafif silikti ama 15 dakika sonra falan alttaki gibi oldu Eki Görüntüle 3374764
Bence pik canım.bugunu degerlendırmıssın zaten yarında degerlendır hatta ımkanın varsa bır sonrakı gunude.testlerı aldıgım kişi 3 gun degerlendırmemı soyledı bana

Doğrudur ama hiç test yapmamıştım ve adetim gecikmemişti herkes yapma bekle dedi ama dayanamadım

Peki gecikmeyi adetin bittiği günden mi saymalıyım adetin ilk gününden mi
ben mesela hep 25 gunde bır adet olurdum 3 aydır 30 gune cıktı.yıllardır ılk kez boyle bısey oldu heveslendım yaptıgım testtede kuruma cızgısıymıs cıkan koşarak kan verdım kesın emındım ve negatıf cıktı cok uzuldum.5 gun gecıkmeyle kan vermıstım.sen bılırsın tabıkı kan kesın sonuc sonucta kanda verebılırsın

Kizlar laboquik cok silik yok gibi gecmis gunler innovita bi anda boyle çıkardı sizce yumurtlamami anlayamadm bi anda mi koyulasti testtemi hata var kafam allak bullak oldu

Eklentiler

• 1706028813001237526968880836520.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 57
Ayy kac gündür degerlendiriyorz araliksiz ha bugun oldu olcak diye vallahi biktik
Canım tam anlayamadım.ınovıtalar eskımı?bugun dongunun kacıncı gunundesın ve ne sıklıkla adet oluyosun.bıde ovu testlerını hergun aynı saatte yapmanı tavsıye ederım ıkı saat hıc sıvı almadan.en dogru sonuclar sabah saatlerınde cıkıyor 10-11 gıbı

Ya bu Ovulasyon testleri beynimi yaktı benim
ilk 3 gün silik çizgi bile çıkmadı.
4.gün çok silik çıktı.
5. Gün silik çıktı ( değerlendirdim yarın pik olursa diye)
6.gün çok silik çıktı yine. Bugün de değerlendirecem ana moralim yerle bir oldu

Test yapmayı mı bıraksam ne yapsam

Bsl çörekotu karışımından bahsetmişti bir arkadaşımız. Nasıldı acaba o? Geçmişe baktım ama göremedim

Bebısm nasılsın ayy neler yaptın ben 4 aydır yoktum.bu ay gerı geldımklomen fln kullandınmı hıc bu surecte neler yaptın
İyiyim canım sen nasılsın ben hep buralardayım 2 ay klomen çatlatma iğnesi denedik olmadı . Bu ay kendim denedim adet olursam eşimde gidecek test verecek pek değişen bir şey yok bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…