🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ebru hanım cevap yazmıs yumurtlama bu salı carsamba persembe bırlıktelık olsun demıs.aaaayyy kocayı nası ıkna edecez hersey tamamda😂adam işten eve 8 de gelıyo zaten keske haftasonuna denk gelseydı bu pik😂😂
akşam eve geldiğinde degerlendir yarında sabah işe gitmeden degerlendir perşembede akşam degerlendirirsin zaten 3 gün yapmış oluyorsnuz 😍😉😁

Kizlar suan yumurtlama zamanim hacamat yaptırsam bi sknti olurmu sizce cagri gulumsere sordum sakincali dedi ne sakincasi olablr yaptran varmi

Bebişim senın akıntın durdumu?ayy benımkı ıyce cogaldı hıc bıtmedı zaten,yumurtlama bıtınce dınecekmıkı devam edecekmıkı.devam ederse umutlanırım ondan🥰 beyons beyons

canım seni annelerden hatırlıyorum yanlışmı hatırladım bilemedim ben mayıs taydım ekimde kürtaj oldum boş gebelikten seni hamile hatırlıyorum düşükmü yaptın
Doğru hatırlıyorsun canım
Ben de seni hatırlıyorum
Malesef 9 haftalıkken kalbinin durması nedeniyle 2 kasımda kürtaj oldum :KK43:
2 Ay korunun sonra deneyebilirsiniz dedi doktor
Ben de ocak itibariyle iki günde bir gidiyorum işte
İlkinde de böyle ilerlemiştim

Bakalım kısmet artık, hepimizin hakkında hayırlısı :KK200:

Doğru hatırlıyorsun canım
Ben de seni hatırlıyorum
Malesef 9 haftalıkken kalbinin durması nedeniyle 2 kasımda kürtaj oldum :KK43:
2 Ay korunun sonra deneyebilirsiniz dedi doktor
Ben de ocak itibariyle iki günde bir gidiyorum işte
İlkinde de böyle ilerlemiştim

Bakalım kısmet artık, hepimizin hakkında hayırlısı :KK200:
Ikınızde bu ay saglıkla yıne guzel haberler alın ınsallah canım❣️

Kızlar selam. Yeni topic hayırlı uğurlu olsun 🙏🏻 ❤️ bende bu ay ovülasyonla takip etmedim. Takvimde 16sı yumurtlama diyordu o günlerde ağrılarım oldu değerlendirdim. Ama bugünde kasık ağrım be şeffaf akıntım var bugünüde değerlendirdim. Zaten 1 dolu 1 boş gitmeye çalışıyorum ilişkiler bu şekilde.
Benide eklerseniz sevinirim sat 1 ocak bat 1 şubat Mervenur277 Mervenur277
Bebısm nasılsın ayy😃🌸😍 neler yaptın ben 4 aydır yoktum.bu ay gerı geldım😊klomen fln kullandınmı hıc bu surecte neler yaptın

X