🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bir günde hemen koyulaşma olabiliyor. En sondakinde pik olmuş gibi görünüyor değerlendirin
Minnak kurabiyeler sayfasina yazdim hala pik degil dedi ya ben yinede degerlendirdm ama daha gucum kalmadi yarin esimin nobeti var yazik kuzum bi gun dinlencem sonunda diyor adamda bikti is gibi oldu iyice bidahaki ay yapmcam sanrm spontane takilcam

Kızlar her gün ilişkiye girmek çok yorucu olur ya, bir de bir doktordan dinlemiştim,sperm sayısı düşük olur diye 2 güne bir daha mantıklı değil mi

Bol vıtamın ve ıyı beslenmeyle sorunu cozuyoruzya aslında bırazda kısmet benım 220 cıkmıstı ama bebek tutmadı.Allahın takdırı ama en azından bı fıkrın olur
Tabi canım bi baktıralım bakalım ne çıkar canım. O yavru yazıldıysa olacak canım kaliteyle falan değil ki sadece sebep arıyoruz biz ne bakalım nereden ne şekil nasip olacak

Kızlar ben de spiral vardi geçen hafta çıkarttırdım, pazar günü reglim bitti. İki gündür ilişkide kanamam oluyor neden acaba

İyi gecelet hanımlar batı benle bir olan var mı aramızda varsa belirtileriniz var mı ya da test yapan benim bat 1 şubattı ama iki gün önce yumurtladım ovü tarihine göre. O yüzden 29-30-31 de bat olabilir

İyi gecelet hanımlar batı benle bir olan var mı aramızda varsa belirtileriniz var mı ya da test yapan benim bat 1 şubattı ama iki gün önce yumurtladım ovü tarihine göre. O yüzden 29-30-31 de bat olabilir
Ben ovulasyon takip etmedim canım ama 1-5 şubat arası bat benimde

Ben ovulasyon takip etmedim canım ama 1-5 şubat arası bat benimde
Benim uygulamaya göre 1 şubattı ama erken yumurtlayınca bi sorayım ben gibi olan var mı diye. Belirtilerin var mı yani bi değişiklik ? Ben bu ay ki adetimle incir havuc kürüne başladım erken yumurtlattırdı, adet olcakmışım gibi rahmim kasıklarım herhalde daha erken gelcek adetim de

Ben hiç birşey kullanmadım bu ay canım folik asit bile hatta. Ama 2 gündür adet olacak gibi ağrılarım var bide gögüslerimin yanları ağrıyor ama öyle elleyince falan değil hassasiyet yok hafif hafif yanlarda ağrı var

Adetimin ilk günü gibi ağrım var benim de allah hayırlara çıkarsın ikimizi de inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…