🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Beni de ekler misiniz? Sat 7 ocak, bat 6 şubat. Boool hamişli bi topik olsun inşallah. Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

Canooo canooo ılkten bı gıdıp o verseydı keske testı.klomen yan etkı fln yaptımı ccanım.bende klomene baslamadan oncekı son ayımdayımtakvıye fln aldım bıtkısel vs yaptım.bakalım beklemedeyızsıpalar cok beklettı bızı

Moralini bozma bence hiç benim pik olana kadar hep çok silik çıkıp bir anda koyulaşıyor testi 2 saat sıvı alımına dikkat edip her gün aynı saatte yapmaya devam et

Bende yeniyim sat 9 Ocak bat 6 Şubat

V
tatlım panik yapma büyük ihtimal yumurtlama döneminde oldugun için yumurtlama kanamasıdır yada ilişkide hafif zorlanma olduysa kılcal damarlardan gelmiştir ilişkiye bir gün ara ver istersen
Verdik bebeğim teşekkür ederim zaten yumurtam çatlamış bence sabah ateşim yüksek çıktı

Kuzum yumurtlama zamanı olabiliyor öyle bence bi sorun yoktur inşallah yumurtan kaliteli bi şekilde çatlıyordur güzel haberlerini almak nasip olsun bitanem
Bebeğim idrar sonu yanma ve bitiminden sonra damla damla kan geliyor çok açık renk ama acaba idrar yolu enfeksiyonu mu diyorum

cans16 ayy senı etıketlemeyı unutmusum
Ya dr a anlattığımda 1 kere gebelik olmuş biz bi deneyelim eğer olmazsa test verir eşin demişti ilk ay için . 2. Ay da biz salladık. Bu ay kısmetse . Yan etki falan yapmadı bende gayet güzel çatlamış demişti ultrasonda ama kısmet işte çok nazlı çıktılar bitkisel şeylerede inanıyorum ben ya. Benim lh 24 çıkmıştı 2 ay kadar hayıt civan perçemi aslan pençesi olan bi karışım çay kullandım ve 6 ya düştü bu kadar işe yaramasına şaşırmıştım. Sanada şifa olsun canım

G
Mervecm geldınmı köyden ılgılenecekmısın bızımle Mervenur277
Geldim bebeğimm ilgilenicem inşallah sabah ateşim 36.8 çıktı ne zaman çatlamış olduğuna dair bı bilgim yok ama çatlamış bekleme dönemindeyim artık sen de pik görmüşsun canım gunleri değerlendir mutlaka

Ay onu bnde yapayım dedim sadece bir gün yapabildim inşallah hakkımızda hayırlısı olur

26 gunde oluyorm dongumun 12 gunundeyim sanrim adet biteli 6 gun oldu 5 gunu degerlndirdik cok yorucu oldu bazen sabah aksam yaptim test koyulastigi icin ama dedginiz gbi gunde tek test daha mantikli boyle cok stres oldm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…