🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ah canım inan bilsem. Normalde çatlayınca görüyordu o ama bu sefer görmedi. Bi de testim de silikleşmedi zaten. Doktor kendi hariç her şeye boş gözüyle bakıyor. İnan son takibim bundan sonra doktorumu değiştireceğim..
Canm sen genede devam et bakalm teste nasl çıkacak 🙏

Yani bir yandan düşünüyorum evet bunlar yok Geçen sene olduğumda çok net vardı bunlar bilemedm yani yumurtlamayla alakaliysa gececektir bakalm yarın nasil olacak 😊
canım aynı şeyler bende de oldu hatta şuanda da var reglime 6 gün var bende idrar yolu enfeksiyonumu aceba dedim dün tahlil yaptırdım hiç bişey çıkmadı sanırım yumurtlamayla alakalı ama benim hala devam ediyor sanırım buda regl belirtileri

ay cidden cok şaşırdım ama yumurta 12 mm iken neden pik görünürki yani okuyunca şöyle bişeyde geldi aklıma acaba başka yumurtanda mı vardı oda catladı da bu 12 mm yumurta mı kaldı öyle görünüyor bende anlayamadım yada pcos oldugun içinmi böyle 😒
Ay olabilir canım ya inşallah öyledir bakalım takip ediyorum 🐥

canım aynı şeyler bende de oldu hatta şuanda da var reglime 6 gün var bende idrar yolu enfeksiyonumu aceba dedim dün tahlil yaptırdım hiç bişey çıkmadı sanırım yumurtlamayla alakalı ama benim hala devam ediyor sanırım buda regl belirtileri
Canm Bugün dünkü kadar değil ama arada gene oluyor akşama kadar geçmezse bir gidicem doktora bakalm neymiş

Kızlar bu sabah tekrar yaptım düne göre biraz daha koyu ama hala tam pik değil gibi sizce?

Eklentiler

• IMG_1816.jpeg
    IMG_1816.jpeg
    132,9 KB · Görüntüleme: 46
imagination forever imagination forever tatlım ne durumdasın test yaptınmı
Bebegımm bu gun ıs cok yogundu atamadım.eveet sanırım pik oldu🥰çok mutlu oldum bu kadarını bıle hıc gorememıstım bu kadının testınde.dun degerlendırmıstım.bugunde degerlendırıyımmı kuzucum

Eklentiler

• IMG_2891.jpeg
    IMG_2891.jpeg
    33,1 KB · Görüntüleme: 37
  • CB17D381-CAA7-4659-B0DF-D0A74EA32EE8.jpeg
    CB17D381-CAA7-4659-B0DF-D0A74EA32EE8.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 37
Bebegımm bu gun ıs cok yogundu atamadım.eveet sanırım pik oldu🥰çok mutlu oldum bu kadarını bıle hıc gorememıstım bu kadının testınde.dun degerlendırmıstım.bugunde degerlendırıyımmı kuzucum
evet canım kullandıkların gercekten olumlu etkisi olmuş pik canım bugün ve yarını mutlaka degerlendir özellikle bugün 😍

evet canım kullandıkların gercekten olumlu etkisi olmuş pik canım bugün ve yarını mutlaka degerlendir özellikle bugün 😍
Yaşasıın o zamaaan💃💃💃🥰🥰❣️❣️tamam degerlendireceğim bebegm ınsallah boyle gunlerde kocaların lıbıdoları yerlerde oluyo genelde ama umarım oyle bısey olmaz😂hahah.

Cok güzel canm pik olmuş 🧿bence yarinda belli olur canm sen bilirsin ama bence yarın degerlendr bir doktorun sayfasında görmüştum yumurtlamadan önceki günler daha önemli pik olduğu güne göre diyordu

Kuzum bence gececek aksama ama gecmezse gıdersın🙏ama bence yumurtlamadan ve yarına gececek🥰belkıde bebıskodandır hihihi🥰
Biraz biraz azaldı canm peki benim test yapmayacağım dediğim halde gidip ovü testi almam 😅 alttaki bugün beyons beyons

Eklentiler

• 20240123_122435.jpg
    20240123_122435.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 35
X