🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar selam benim regl bittikten 7 gün sonra ovülasyona göre çatlama günümde kanamam oldu 3 gün devam etti. Doktora gittim şükür bir şey yok. Her şey gayet yolunda yumurtalıkların çok iyi görünüyor bi sıkıntı yok dedi. Kanama biteli 3 gün oluyor. Son gün pembe akıntı şeklindeydi zaten. Dün ve bugünkü ovülasyon testimi atıyorum. Sizce yine pik yakın mı? Doktor bu arama kanama bunu sayma dedi ama Her şey karışmış durumda şuan. Kanamaya da çok şaşırdım bu arada hiç böyle şeyler olmazdı kist vs de yoktu böyle bir şey başına gelen var mı

Eklentiler

• E8031B74-A558-4A4B-80AD-E04E689D3B54.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 70
  • 88C451E6-01ED-4E8D-89A8-C892325A8CB2.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 81
Kelin ilacı olsa kendi başına sürer… Dediğim gibi kuzum ben hiç kullanmadım ama burda o testle hamileliğini öğrenen çok kişi oldu. Elinde başka test varsa yarın ilk idrarla da dene canım varsa belli olur zaten

Bence pik çoook yakın salı günki pikin bir tık aşası olmuş bence değerlendir bu günleri kaçırma

Yok kuzum ya boşver bakmaya kalksan kör olursun zaten salla daha öncede geldi başıma böyle çifte üzülüyorum ozmaan çok ağrım var kendimi boşa üzmeyim heyecan olmuş oldu

Yok kuzum ya boşver bakmaya kalksan kör olursun zaten salla daha öncede geldi başıma böyle çifte üzülüyorum ozmaan çok ağrım var kendimi boşa üzmeyim heyecan olmuş oldu
Yaa canım benim böyle yapma lütfen bak sana klasik teselli cümleleri kurmıycam çümkü bir süre sonra etkisi kalmıyor. Sadece şunu söylemek istiyorum üzüleceksen üzül ağlayacaksan ağla düşeceksen düş ama bunları yaptıktan sonra ayağa kalkmayı da bil bu hayatta hiçbir şey senden daha kıymetli değil. Bak ben 4 sene içinde okadar çok acı çektim okadar çok üzüldüm ki 22 yaşında kalp ağrısı ortaya çıktı şimdi çok az üzülsem yada sinirlensem hemen kalbim sıkışmaya başlıyor çok kez doktora gittim ama gayet sağlıklı seninki tamamen piskolojik diyor kendi kendimize bu kötülükleri yapmayalım…

Son düzenleme:
Muhtemelen panik atak canım bende çok kaygılı biriyim nefes darlığı yaşıyordum ona da psikolojik dediler. Canım 1,5 yıl olacak sebepsiz kaldı herşey kimyasal bile bir gebelik yaşamadım bu süreçte kısırım deyip geçiyorum artık ne yaşıyorum ne sıkıntı var bilmiyorum ben değil doktorlarda bir şey bilmiyor. Kaç ay sonra ilk kez bugğn bi heyecan yaptım o da o testi yapanlar hep hayal kırıklığına uğramış. Zaten diyorum ya kör olursun çizgiyi bulcam diye ama bugüne kadar 5 dk içinde oda çıkmadı her ay ağlamaktan helak oldum bir çoğunuz gibi hergün rüya göreyim diye yatardım. Haklısın canım unutup yolumuza devam etmemiz lazım ne kadar ömrümüz var bunu bile bilmezken kendimizi yıpratmanın anlamıda yok

Kısırım lafını unut oldum olası sevmem şu kelimeyi. Zamanı değilmiş de belki kimyasal yaşadın ama sen bilmiyorsundur belki senin haberin olmadan gecikme olmadan adetle atıldı. Bak bence testin varsa yarın ilk idrarla dene varsa çıkar yoksa da yoluna devam edersin. Klomen femara tarzı ilaçları denedinmi benim gebeliklerim hep klomenle oldu

Denemezmiyim çatlatma iğnesi kullandığım ayda oldu aşılama yapıldığında büyütme ganolf overlite hepsi denendi yok tutmadı biz önce eşimden şüphelendik teste vermiyordu ama aşılama da mecbur verdi doktor değerler süper dedi. Kimyasal geçirdim mi ben bilmeden bilmiyorum ama sanmıyorum ya çünkü hep adet belirtilerim aynı bilmiyorum canım yoruldum kısaca

Ahhh canım bende bilebilsem keşke çaresizlik çok kötü böyle sebepsiz olunca daha kötü. Bir problem olsa o probleme yoğunlaşırsın ama böyle de ne yapacağını bilemiyor insan ne desem boş

Kuzum panik atak. Bende de başladı bu Malesef. İlaç kullanıyorum ama geçmedi

Kızlar günaydınn Bu ay ilk defa korunmasız ilişki yaşadım, yumurtlama günlerimi değerlendirdim. Ben çok çok silik ikinci çizgiyi görebiliyorum. Sizce var mı? Testin markası Labmen. Güvenilir midir?

Günaydın arkadaşlar ovülasyon testlerim üsttekiler 19 Şubat altındaki 20 Şubat bu günleri değerlendirdim kaç gün daha değerlendirmeliyim sizce

Canım bugün tekrar yaparsan en koyusuna ulaşırsın mutlaka bugünleri değerlendir çatlama günün yakın hadi hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…