🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Denemezmiyim çatlatma iğnesi kullandığım ayda oldu aşılama yazıldığında büyütme çatlatma hepsi denendi yok tutmadı biz önce eşimden şüphelendik ama aşılamada sıkıntı yok spremde dendi raporu verildi
kuzum aynı şeyi dün bende yaşadım testin markası nedir. Regli ağrılarım çok fazla benimde

Labmenin kaset testi canım. İlk defa yaptım ben de güvenilir mi bilmiyorum

Labmenin kaset testi canım. İlk defa yaptım ben de güvenilir mi bilmiyorum
Böyle durumlarda kaç dk da çıktığı önemli canım silik çizginin. Bende de üç tane hiç kullanmadığım bir markanın testi vardı ikisini geçen ay kullanmıştım bir şey çıkmamıştı yada çok dikkat etmemiştim ama dün son kalan test çok zor belli olan silik çizgi çıktı 5 dk da ama ben kaale almadım belki de bir ben görebildim algıda seçicilik sonra hayal kırıklığı daha zor oluyor sonra yine tekrarla güvenilir bir testle

Çok haklısın kuzum ben de heveslenmek istemiyorum, olumsuza hazırladım kendimi. 5 dk içinde çıktı benim de hayırlısı artık seninle aynı durumdayız o zaman inşallah ikimizin de pozitiftir Sen görebildin mi bendeki hayalet çizgiyi

Evet hayalet çizgi görmekte üzerime yok gölgeyi gördüm teristinde ya testlere de güvenim yok malesef cesaret edip erken gebelik testide alamıyorum sen cesaret edersen al yap istersen bu dönemde prodiktor kesin sonuç verir diye düşünüyorum. birde benim adet ağrılarım çok fazla durum öyle olunca üzülmekte istemiyorum açıkçası inşallah canım benim hepimiz görelim pozitifi

Ben yarın bi deneyim canım erken gebelik testini olursa olur olmazsa diğer aylara

Yaa hiç panik atak aklıma gelmemişti bende ilaç kullanınca birsüreliğine iyi geliyor ama sonra tekrar başlıyor çok kötü bir durum
Evet Malesef. Böyle nefesim kesiliyor gibi oluyor. Kalbimin üstünde sanki taş var gibi. Çok değişik ve ilk kez yaşıyorum böyle birşeyi. Doktor bana panik atak, depresyon, anksiyete teşhisi koydu

Evet Malesef. Böyle nefesim kesiliyor gibi oluyor. Kalbimin üstünde sanki taş var gibi. Çok değişik ve ilk kez yaşıyorum böyle birşeyi. Doktor bana panik atak, depresyon, anksiyete teşhisi koydu
Benimde aynen tarif ettiğin gibi. Resmen kalbimin sıkışıp kasıldığını hissediyorum. İnşallah bu günleri çabucak atlatırız ben artık hamile kalmaktan bile korkuyorum gerçi bir seneyi geçti daha hamilelik olmadı ama yinede içimde bir korku var sanki hiç bebeğim olamıycakmış gibi hissediyorum kendimi

Çok iyi anlıyorum çünkü aynı duyguları yaşıyorum. Ben de çok zor hamile kalıyorum. Ama hamile kalabildiğimizi biliyoruz. Yani kalabiliriz tekrardan hem yaşın da küçük senin. Ben 31 yaşındayım

Sende çok büyük sayılmazsın canım 31 ne ki. inşallah Rabbim tekrardan nasip eder bu sefer sağlıcakla kucağımıza alabileceğimiz gebelikleri amin

Canım bugün tekrar yaparsan en koyusuna ulaşırsın mutlaka bugünleri değerlendir çatlama günün yakın hadi hayırlısı olsun
Canım az önce yaptım. Pik şuan. Bugün dahil 3 günü de değerlendirmeye çalışacağım bakalım

Eklentiler

• CC406844-35B1-48AD-A1CA-E4AFA29A7A7B.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…