🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İyiyim canım istiharete çekildim bir süre gebelik düşünmeyip akışına bırakmaya karar verdim sen napıyorsun nasılsın bildirim de gelmiyor bana eskisi gibi çok takip edemiyorum
En güzelini yapıyosun üstüne gittikçe olmuyo kendini ne zaman rahat bıraktın zamana bıraktın o zaman oluyo kendiliğinden. Bende çok girmiyorum arada bakıyorum da seni göremeyince bi hâl hatır sorayım dedim bildirim gelmiyo evet girince gözüküyo genel de

İyi yapmışsın canım sağolasın her nasip vaktine esir,bilmediğim vakit için kendimi üzemeyeceğim artık Allah büyük hepimiz için hayırlısı olsun

İyi yapmışsın canım sağolasın her nasip vaktine esir,bilmediğim vakit için kendimi üzemeyeceğim artık Allah büyük hepimiz için hayırlısı olsun
Evet canım güzel düşünelim güzel olsun bazen erken olacak şeyi de kendimiz stres yaptığımız için geçiktirebiliyoruz o yüzden kafa olarak da rahat olmak lazım düşünmemek daha iyisi

Tüh yaaaa silik çizgi mağduruyuz gerçekten insanların duygularıyla oynuyorlar resmen Hangi markanın testiydi canım kaset testmiydi birde gittikçe koyulaştı diyorsun
Artimed Kasetti belki ileride okuyanlara yardimci olur en azindan patlayacak derece kirmizilik gormeden kimse umitlenmesin benim gibi

Kizlar birsey sorucam bal+tarcin+corekotu karisimi erkeklerde kullanabiliyormu bizim morfolojik sorunumuz var daha fazla sprem daha cok sans demek bizim icin cobancokerken ve keci boynuzu kurune basladik bugun birde bunu soruyum dedim

Kizlar birsey sorucam bal+tarcin+corekotu karisimi erkeklerde kullanabiliyormu bizim morfolojik sorunumuz var daha fazla sprem daha cok sans demek bizim icin cobancokerken ve keci boynuzu kurune basladik bugun birde bunu
Ben erkeğin kullandığını duymadım ama hareket sorununa havuç suyu sayı problemine keçi boynuzu duydum hep canım

Ben erkeğin kullandığını duymadım ama hareket sorununa havuç suyu sayı problemine keçi boynuzu duydum hep canım
Havus suyu yaptim keci boynuzu yaptim 3 ay maxigo ve imprly kullandik ise yaradi bu ay ara verdik sadece hani fazla yukleme olmamasi icin corek otu zaten olum haric her derde deva tarcinda sifa kaynagi benim arastirdiklarim bu ay esime kullanmak istiyorum bakalim sonuclar nasil olur obur ay tahlil vericez insallah

Tamam kuzum içinden nasıl geliyorsa öyle yap

Artimed Kasetti belki ileride okuyanlara yardimci olur en azindan patlayacak derece kirmizilik gormeden kimse umitlenmesin benim gibi
Cnm artimed kaset test zaten yalancı çizgi çıkartıyor. Bilmiyomuydun, gecen burda bi arkadasta yaptı dedim sahte o testler, ümitlenmişti sonra grcekten sahte çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…