🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ben takvimim kullaniyorum, bi de laboquick ovulasyon testi yapiyordum. Her sey de tahminlere gore tutuyordu, deniyorduk, olmuyordu. 1 sene yapmisim da zamanlama dogruymus ama meger yumurtam catlamiyormus
Pepapp kullanıyorum bende 27 Ocak başlangıç 30 Ocak bitiş 9 Şubat yumurtlama gözüküyordu inşallah tutmuştur şu an iki gün görünüyor adete geçen ay 6 gün önceden test yapmaya başlamıştım bu ay bekliyorum

Bende 13 Şubatta pik gördüm bat ne zaman
İnanın bilmiyorum geçen ay çok karışık oldu ilk kez çok uzun sürdü. O yüzden ne zaman gelecek bilmiyorum. Ama 27 si diyorum muhtemelen gelirse o zamanlarda gelir. Pikle birlikte bugün 9. Gün. Ne kadar bekleyelim ki

Benimde 8. Benimde son reglim 4 gün erken gelmişti bu ay ne zaman gelecek kestiremiyorum ne kadar bekleyelim bilmiyorum sabrım da yok ne zaman yapalım test

Benimde 8. Benimde son reglim 4 gün erken gelmişti bu ay ne zaman gelecek kestiremiyorum ne kadar bekleyelim bilmiyorum sabrım da yok ne zaman yapalım test
Benim yarın kadın doğuma randevum vardı. Değerlerime baktırcaktım bilmiyorum ki bekliyorum biraz daha

Kızlar bir şey soracağım bir gebenin günlüğü kaset testleri nasıl ovulasyon alırken çıktı da içinde doğruluğu nasıl kullanan oldu mu

Öyle kuzum inşallah ya ama çok ağrım var bel göğüs Kasık şişkinlik
Adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı oluyormuş kuzum çok fazla kafana takma. Şöyle düşün senin bunca stres yapmanla olmayacak bir şeyi olduramazsın yada olucak birşeyin önüne geçemezsin o halde niye boşu boşuna sonucunu değiştiremeyeceğimiz bir şey için üzülüp harap olalım ki dimi

Kuzum kafaya takmamak elde mi evet değişmeyecek sonuç ama insan bu günlerde kafa yoruyor ister istemez. Kuzum testte silik çizgi görüp hamile olmayan çok olmuş o yüzden sordum güvenilir değil sanırım akşam üstü belli belirsiz bir çizgi gördüm gibi oldum heyecan yaptım ama sanırım güvenilir değil malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…