🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Acaba acilde kan versem mı bilemedim kızlar yada erken gebelik testinde çıkar
Şu anda işyerindeyim akşam test yapayım bakalım yazarım buraya
Adet belirtiniz varmı adet öncesi bel göğüs ağrısı yaşarmısınız normalde peki yani adet gününüzden önce mi 2 gün lekelenme yaşıyorsunuz. Günü gününe adet oluyorsanız bence bugünü bekleyin derim. Ama iki gün öncesinde başlıyorsa lekelenmeniz ben olsam çoktan yapmıştım testi

Adet belirtim sadece çok sicakliyorum yani terliyorum resmen bu belirti regl öncesi mutlaka olurdu bir de mutlaka en az 2 gun lekelenmem olurdu sonra regl olurdum ama gelen giden yok şimdilik . Yani reglim hiç sarkmadı ilk defa bu ay. Bilmiyorum bu da bir belirti mi baş ağrısı oluyor bir kaç gündür ve uyku hali. Bir kaç defa test yaptım aslında ama negatif çıktı en son 3 gün oldu sanıyorum test yapalı. Bilmiyorum normal kaset test var evde bakalım önce bı onu yapayım

Siz söyleyeli aslında bir hafta olmuştur. Regl gününüz bugünse gecikmeniz henüz yok umutlandırmakta istemem canım çünkü çok üzülüyor insan bu defada o yüzden sen erken gebelik yap akşam öyle kan verirsin kesin çıkar artık gebelik varsa. umarım bebişin seninledir

Teşekkür ederim, hayırlısı olsun sağlıkla gelsin bebislerimiz.

sizn ilk bebekmi olacak yoksa varmı baska çocuğunuz bende39 yaşındayım banada yaş tüp bebek diyorlar
İkinci olacak kısmetse canım. İlk bebekte ben hiç bilmedim böyle şeyler oldu kendiliğinden ama buna ara verdim oğlum 7 yaşında 5,5 yaşından beri uğraşıyorum ama yok yok. Mecbur bende tüpe yöneleceğim.

Merhaba kizlar bata son 8 gun kaldi 3 subatta pik gordum 3 gunu jel ile birlikte degerlendirdim test yapmaya devam ettim ve bugun ovulasyon testim koyulasti resmen neden olur acaba ikinci yumurtlamami tek olanda fotografdada 15 dk sonrasi yardimci olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_20240209_160345.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20240209_155612.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…