🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzum testi azmi tuttum idrarda ne hayali bı çizgi var t çizgisinin hizzasinda ama idrarda az tuttum.heraldeki bide idrar az bı bekledi 15 20 dakka falan oğlan uyuyodu ağladı onu salladım derken o idrarla yaptım ondanmi çizgi t ye ulaşamadı acaba normalde prodectorde asla aylardır yaparım bissuru test hiç silik hayali bissy görmemiştim heyecan yaptım

İstersen kuzum varsa testin tekrar yap

Erken doğum yaptım kaybettim maalesef ikisinide
Aaaaa nasıl hamileydin sanki testin pozitifti

P.tesi ye kadar bekleyeym gelmezse kan vereyim bi iki farkli test yaptm olmadi ngstf gölge bilr yok
Ya canım erken gebelikmi.yaptin kasetmi kızlar prodector erken gebelikte kuruma çizgisi oluyomu ya ben aylardır onu kullanıyorum hiç kuruma cikartmiuor dediler diye aldım ilk defa bugün hayali bı çizgi beklemiş idrarla 15 20 dakka civarı bı idrarla durdu birde idrarda aceleden bekletemedim

Kızlar, yazmiycam dedim ama tutamıyorum kendimi . Benim regl günüm hiç sarkmaz bugün regl olmam gerekiyordu ama olmadım hatta regl öncesi mutlaka 2-3gun lekelenmem olurdu oda olmadı galiba hamileyim ben test yapsam çıkmaz diye pazartesi ya da salı gününü bekliycem

Evdeki testi bilmem ama Kan versen kesin çıkar.

hamilelik belirtileriniz neler? sadece 1 günlük regl gecikmesi mi? yerleşme kanama vs gördünüz mü? rabbim gönlünüzdekini versin inşallah

Test yapsanıza bende 38 yaşındayım bir yıldır hiç bir şey yok yaşa bağlıyorlar bir sorun olmadığı için. Umut olursunuz bizlere ilk enemenizde bir de

hamilelik belirtileriniz neler? sadece 1 günlük regl gecikmesi mi? yerleşme kanama vs gördünüz mü? rabbim gönlünüzdekini versin inşallah
Ben daha önce de buraya yazmıştım, karın bölgemde garip bir his var ince bir sızı mı bilmiyorum garip yanı ondan beri hissediyordum, kanamam olmadı hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…