🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yaşı bizimle olan arkadaşlar hamile kalınca ümit oluyor hala umut var demekki oluyorum. Sizin ilk bebek mi olacak kısmetse. Ne kadardır deniyorsunuz isterseniz özelden de yazabilirsiniz
AdChoices
ADVERTISING​
Kızlar umudunuzu kaybetmeyin.
Yaşım 39, burdaki bazı eski arkadaslar hıkayemi bılıyor, 12 yaşında çocuğum var.
Korunmayı 1 yıl önce bıraktık, ilk şak dıye olunca, buda olur dıye bı his vardı içimde, eşimin yaşı 45.
2.ayımızda hamiş kaldım, tabi kımyasal nedır bılmıyorum, burda öğrendım, ilk kimyasalımdı, bı suru testler, gıttım zırt pırt kan ver vs.. Buarada pcos var, kndımı bıldım bıleli adetlerım duzensız, gecikmeli oluyor, ovulasyon testını burdan öğrendım ve yaptım, gün aşırı ilişki oluyordu, pik goruyordum ve degerlendrıyordum, bi adet görüp yine kımyasal oldu, neyse tabi neden oluyor boyle dıye üzülüyordum. Araştırıyordum, buarada işi hızlandırmak için femara ve ovitrel kullandım 1 ay, hamiş kaldım, yıne 2 ay sonra ve yıne kımyasal...

Neyse yaz geldi dedim bu boyle olmıcak, yazlıga gdıcem, eşim yanımda yok, kafamdan sılıcem, gezip eglenıcem, eşim arada gelıcek oda denk gelırse, son kımyasaldan sonrakı o ay 2 üstün körü ilişkiyle hamiş kaldım ve hiç kan vermedım, bıkaç test yaptım okdar. bu sekılde hıkayem.. Ve o ay hçbirsey kullanmadım, ne hap, ne progestan, ne kür, bi sürüde iş yaptım ona ragmen saglıklı yumurta denk gelınce oluyor

Kuzum sen en azından kimyasalda olsa hamile kalkabilmişsin ilk çocuğuma hamile kaldım böyle şeyler bilmeden şükür ama kimyasalda olsa bir kere hamile kalamadım. Spiral vardı bende 5 yok belki o yüzden dedim rahim filmi çekildi bir şey çıkmadı umudumda kalmıyor artık

Cnm bnde eşimi zar zor rahım filmine ikna etmiştim, 2.kımyasaldan sonra çekildım, onun etkısıde olabılır, bısey çıkmamıştı, tabi ilişki sonrası wc gıtmemeye, yüzüstü yattım bunlarada dıkkat ettım. 3.kımyasaldan sonra acaba pıhtılaşmamı var dıyerek genetık teste gttık, okulların kapandığı gün idi hatta. Sonuçlar ben 10 haftalık hamıleyken çıktı, kımı doktor pıhtılaşma var dedi kımısı yok dedi. Bn yınede tedbir amaçlı iğne kullanıyorum.

Yani şunu demek istıyorum, ne femara, ne progestan, ne kür ne yaptıysam kimyasal oldu, hiçbirsey kullanmadgım ay saglıklı hamiş kaldım. Rabbım ol der ve oluverir

Rabbim sağ Salim kucağına almanızı nasip etsin. Tıkalı olsa kimyasalda gebe kalamazdınız peki 12 yıl boyunca nasıl korundunuz çünkü hemen hamile kalabiliyormuşsunuz anladığım kadarıyla. Canım bilmiyorum ki doktor değerler iyi diyor eşimden şüphelendik bir yıl onun spremlwrde mi sıkıntı var acaba diye şükür onda da çıkmadı bir şey etrafımdakiler bırak artık kendini yıprattın diyor bir yanım bırakma diyor ama yoruldum canım ya şu an hamilesin sanırım ismim Gülden bana da dua edersen çok sevinirim Rabbim bu ay yüzümüzü güldürür belki

Kuzum bu arada ayaklarımı havaya dikmekten inan bel fıtığım azdı bir yıldır. Bilmiyorum işte sizler böyle duyunca diyorum yaşla alakalı değil demekki yada bizim yumurtaların kalitesi yok ayyyyy ne bileyim yaaaa vallahi çok karışığım

Kusura bakma canım şimdi dikkat ettim yüzüstü yattım demişsin şort üstü değil dimi yüz üstü mü yatmak gerekir

Kızlar merhaba ben ovulasyon testi ilk defa kullanıyorum sizce yumurtlama varmı bunlar da

Eklentiler

• IMG_20240209_174501.jpg
    117,6 KB · Görüntüleme: 35
Kusura bakma canım şimdi dikkat ettim yüzüstü yattım demişsin şort üstü değil dimi yüz üstü mü yatmak gerekir
Cnm bacaklar havaya hiç yatmadım, yüzüstu daha etkılı, bi bacağını çelip, popo hafif yukarda yüzüstü yatardım hep, ilişkiyide hep o pozisyonda bitirirdık

Canım test yaptinmi

Kuzum sen naptın test yaptinmi tekrardan

Bacım ses ver hepimiz seni bekliyoz burada nurten1984
Kızlar kaset test vardı elimde yaptım negatif çıktı ama hala regl yok pazartesi kan vericem. Yaaaa açıkçası varsa gelecek hafta ogrenirsem daha iyi olur biliyorsunuz Çarşamba günü sevgililer günü varsa eşime Çarşamba günü bir sürpriz yapmak isterim, şimdi ogrensem dayanamam söylerdim kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…