🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Silik çizgide mi çıkmadı tamamen negatif mi. Aynen bencede bekle bakalım hayırlısı olsun belki ilk ayın vücut bi şaşıyor kendini beklemen en mantıklısı

Hayırlısı olsun inşallah vardır canım.erksn gebelik yapsan daha iyi olurdu

Ben ilk gebeliğimi adete 3 gün kala kaset testle öğrenmiştim. Yumurtlamaya denk gelmişti demekki 11 gün sonra kendini belli etmişti hemen. Testlerin hassiyetine ve erken döllenmeyle alakalı sanırım canım
Benimde bugun 10 cu gün negatif testler yarın adet günüm bakalım olacakmiyim prodector erken gebelik hayali bişey var ama ümitli değilim

Hayırlısı olsun inşallah vardır canım.erksn gebelik yapsan daha iyi olurdu
Erken gebelik testi bir kaç gün önce yaptım test bozuk çıktı, elimde normal test vardı onla yaparsam da çıkar diye düşündüm açıkçası.pazartesi günü inşallah bakacam. Belki , bu ay korunmayı bıraktığım için gecikme olmuştur, belki de hamile değilimdir bilemedim soru işaretleri var kafamda. Bir diyorum kesin hamileyim bir diyorum değilimdir bilemedim

Hakkinda hayırlısı olsun canım inşallah

Kızlar bugün doktora gittim daha çok erken olduğu için keseyi göremedik tsh yüksek diye zaten erken gitme gereği duydum salı günü tekrar gel keseye bakarız dedi doktor inşallah keseyi görebiliriz

Benimde bugun 10 cu gün negatif testler yarın adet günüm bakalım olacakmiyim prodector erken gebelik hayali bişey var ama ümitli değilim
Kuzum en son birlikteliğini baz al ne olur ne olmaz geç yumurtlarsın geç döllenme olur. Ama prodector sonuçları net oluyor genelde yani bende testler hiç şaşmadı bu güne kadar

Canım bende prodoctor erken gebelik testiyle öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…